Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Vyznávání lásky přes rádio

Láska je mocná čarodějka. A lidé, kteří jí v sobě uchovávají, se snaží tomu, ke kterému ono lásku cítí nějak jí vyjádřit. Každý má na to své způsoby, kdysi se psaly milostné dopisy, dnes je lepší říct si to z očí do očí, avšak jsou lidé, kteří stále dávají přednost psané formě a píší sms anebo si lásku vyznávají dokonce přes rádio.

Jak lze lásku vyznat přes rádio?

Není to nic složitého. Mnoho stanic dokonce nabízí večer akce právě kvůli tomu, aby bylo umožněno lidem dát svou lásku najevo. Takže stačí jen zavolat, říct které osobě byste chtěli lásku vyznat a také můžete rovnou říct, co máte na srdci. Je to jednoduché a rychlé. A dokonce k tomu svému vyznání můžete připojit i písničku dle vašeho přání, čímž navodíte i vhodnou atmosféru. Podpořit tak můžete i dlouholeté vztahy!

Jaké jsou nevýhody vyznání lásky přes rádio?

Vyznání lásky přes rádio je sice romantické, ale někdy může dojít k několika nevýhodám. Jednou z největších je to, že daná osoba váš vzkaz neuslyší. Běžně se stává, že poslouchá třeba jinou stanici a tak nemá šanci vaše vyznání slyšet. Anebo se může stát, že zrovna v danou chvíli nebude rádio poslouchat, takže zase nemusí váš vzkaz slyšet. Takže, abyste měli jistotu, že ona osoba vaše vyznání uslyší, tak si musíte zjistit, co v danou chvíli dělá a zda má puštěné rádio na dané stanici, což může být někdy problémem.

Jaký vzkaz pro vyznání lásky zvolit?

Je poměrně těžké zvolit správné vyznání lásky přes rádio, protože chcete říct té osobě, že jí máte rádi, ale zároveň nechcete, aby to bylo moc osobní anebo moct intimní, protože víte, že to uslyší více lidí. A zároveň je důležité vybrat tu správnou písničku, nemělo by jít o žádný tvrdý žánr, aby se navozená romantika nevypařila, spíše něco pomalejšího a milého, ale tak, aby se líbila i vašemu protějšku.

Vyznání lásky přes rádio potřebuje mnoho odvahy a ne vždy dopadne nejlépe, ale pokud vše vyjde, tak může o krásnou romantickou vzpomínku.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.