Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Pevných a zdravých kostí dosáhnete s doplňkem stravy MUMIO

Hledáte vhodný doplněk stravy pro sílu vašich kostí a doposud jste nenašli to pravé? Sáhněte po kapslích Mumio Shilajit, které vnitřně spojují buňky a syntetizují vazby vápníku v kostech. Kapsle jsou plně přírodní, obsahují usazeniny z horských jeskyní střední Asie (Kavkaz, Altaj, Tibet, Kyrgyzstán). Usazeniny jsou též nazývány jako slzy hor, slzy skal nebo nejznáměji horská pryskyřice.

Pryskyřice má velmi léčivé účinky, což ocení osoby s křehkými kostmi stejně jako jedinci léčící těžké zlomeniny po úrazech nebo nehodách. Pryskyřice je blahodárná a povzbudivá pro celý lidský organismus.

Složení jedné kapsle MUMIO

Jedna kapsle se skládá z mumia v prášku, želatiny (obal kapsle), maltodextrin a protispékavé látky hořečnaté soli mastných kyselin.

Způsob užívání

Doplněk stravy Mumio je doporučeno užívat maximálně 2x denně po dobu 2-3 měsíců. Je vhodným pomocníkem pro osoby po úrazech, pro osoby unavené či oslabené. Našel však velké uplatnění u vegetariánů a veganů z toho důvodu, že neobsahuje žádné živočišné látky.

Naopak užívání není vhodné pro těhotné ženy, kojící maminky a děti, pro alergiky, kteří jsou citliví na cokoliv z výše uvedených složek.

Prohlédněte si recenze

Nejste-li stále přesvědčeni o koupi Mumio Shilajit, můžete si na následující webové stránce http://www.prozdravi.cz/recenze/mumio.html přečíst recenze zákazníků, kteří si jej zakoupili a jsou s tímto přípravkem nadmíru spokojení. Zákazníky samozřejmě neodradila ani cena doplňku stravy Mumio Shilajit, který je k dostání jak v lékárnách či v mnoha zdravých výživách, tak na webové stránce zde http://www.prozdravi.cz/mumio.html. Navíc do 20. února nebo vyprodání zásob můžete využít lákavé nabídy, kdy pořídíte tento doplněk stravy se slevou 20%!

Pořídíte li si jej, uvidíte, že budete s produktem spokojení alespoň tak, jako zákazníci, kteří jej užívali před vámi.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.