Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Oblečte svého muže stylově! Krásné oblečení nejen na jaro najdete na Dstreet.cz.

Jestliže patříte k ženám, které se rády hezky obléknou a stejně tak chcete, aby vypadal skvěle i váš partner, není nic lepšího, než mu pořídit zajímavé, hezké a kvalitní oblečení. Bude se v něm cítit pohodlně, moderně, mnohdy bude vypadat mlaději a také bezesporu přitažlivěji.

Hledáte-li místo, kde nakoupíte jak ležérní módu, tak oblečení, které bude elegantnější, navštivte webové stránky www.dstreet.cz. Ulahodí vkusu každého.

Vsaďte na barvy či mikiny s kapucí

Ať už má váš milý mladší, nebo starší, každému muži sluší mikiny s kapucí. Mladá generace v ní působí uvolněně, starší nabídne možnost vypadat mladě, sportovně či ležérně. Krásně působí např. mikiny, které mají výrazně odlišné prošívání, zipy, knoflíky nebo šňůrky doplňující kapuci. Velmi oblíbené a IN jsou mikiny s šikmým zipem.

Jednou takovou je např. mikina, kterou najdete pod číslem bx0614. Šedočervená kombinace se hodí jak k riflím barvy denim, tak k černým nebo třeba béžovým i bílým.

Nebojte se kombinovat barvy nebo styly. I pod mikinu můžete zvolit pánské košile v různých provedeních. Díky tomu dosáhnete moderní a zajímavé kombinace. Zvolíte-li propínací mikinu, není důvod, pro místo trička nezvolit košili.

Klasikou a krásnou je bílá, která může být doplněna např. knoflíčky jiné barvy nebo lemováním v jiném barevném provedení. Není od věci sáhnout i po nějaké s proužky nebo kostičkami.

Elegance vhodná pro každého muže

K riflím se velmi hodí i svetry nebo saka. Tato kombinace nepůsobí upjatě a přitom v ní může váš partner klidně navštívit i večírek. Pohodlí je přeme zaručeno!

Dstreet.cz myslí na saka elegantní i ležérní. K elegantní variantě rozhodně patří saka černá, chcete-li se pohrát s barvami, sáhněte např. po barvě modré v různých jejích odstínech nebo šedé. Krásná je i barva hořčicová, skvěle se navíc kombinuje s jakoukoli barvou kalhot.

S jarem bychom šatník muže měli rozhodně doplnit i svetry. Zvolíte-li model s plastickým vzorem a ozdobným zapínáním, nemůžete trefit vedle!

Přechodné bundy jako třešinka na dortu

Tak, jako by muži měli mít vždy čistou a hezkou obuv, měli by dbát i na kvalitu a vzhled podzimní bundy. Jde o část šatníku, kterou si všimneme při prvním pohledu, a kterým je proto dobré udělat dokonalý dojem!

Žádané a velmi trendy jsou modely z ekokůže. Jednou takovou je bunda tx0631 a může se stát skvělým doplňkem každého muže. V chladnějších dnech ji muž může doplnit koženými rukavicemi, šálou, v teplejších např. pánským šátkem. Dá se nosit celé jaro a podzim a vždy bude spolehlivě plnit svůj účel.

Nahlédnete-li na stránky e-shopu dstreet.cz, zjistíte, že zde nakoupíte i trendy oblečení pro dámy. Velkým pozitivem je, že při nákupu nad 2 000 Kč nebudete platit poštovné!

Obohaťte jarní šatník vašeho muže i sebe o trendy oblečení a přivítejte teplé dny v nové, svěží módě!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.