Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Čtenářky píší

Čím se zabývají moderní ženy

V dnešní době mají ženy úplně jiné starosti, než tomu bylo dříve. Rodina rozhodně není tak pevná, jako tomu bývávalo a proto není nikterak snadné si ji udržet. Pokud se nám to nepodaří, cítíme obrovské zklamání, protože jsme do svazku samozřejmě nešly s tím, že nám to nevyjde, ale šly jsme do něj plné naděje a očekávání. Pokud se nám rozbije rodina, kde jsou děti, je to pro nás o to bolestivější.

Moderní ženy často přemýšlí o tom, jak to udělat, aby byly šťastné a aby je muž neopustil a neutekl jim za jinou. Stává se to poměrně často a vztahy jsou díky tomu nestálé.

Další věc, kterou moderní ženy v dnešní době velmi často řeší je ta, aby byly peníze na vše, co je potřeba. Že se občas může cokoliv nevydařit, je asi normální, ale často jsou potřeba peníze na výdaje, které jsou neočekávané a ženy současnosti se velmi bojí toho, že se dostanou do situace, online casino kdy na něco budou potřebovat peníze, které jim budou právě v tu chvíli chybět.

Řeší také to, jestli zůstat v nefungujícím vztahu, nebo raději odejít. Je jasné, že když to doma neklape, tak se nám tam nechce ani vracet, řešíme pak, jestli je lepší setrvat, nebo raději odejít. Obojí je pro nás ale velmi těžké.

Moderní ženy také řeší velmi často fakt, jestli vypadat přirozeně, nebo svou krásu podtrhnout uměle. V době, kdy máme možnosti nechat na sobě opravit nedokonalosti, toho často využíváme.

Často nás trápí něco, co bychom rády změnily proto, abychom se cítily lépe. Pokud tu možnost máme, tak do toho jdeme a jsme za to rády, protože se potom cítíme mnohem lépe. Na přirozenou krásu proto nedáme v momentě, kdy si můžeme dovolit ji nějakým způsobem poopravit, zvýraznit, či zlepšit. Proč nevypadat lépe, když ty možnosti tady máme. Sebevědomí, je velmi důležitá věc, která je pro nás zásadní a díky které se pak cítíme lépe.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.