Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jaké rtěnky se letos budou nosit

Co se týká barevnosti, tak letos pofrčí hlavně růžová a oranžová, ale rtěnek je celá řada a vybrat si není vůbec snadné. Každá firma, má velké množství rtěnek.

Vezměme třeba Oriflame. Trhákem tohoto roku je rtěnka The ONE. Proč se stala jako novinka tolik úspěšná? Protože rtěnka dodá vašim rtům bohatou, dlouhotrvající barevnou intenzitu a zároveň i lesklý efekt. Díky pružným voskům, zůstávají rty dlouho hydratované, a tak se tato rtěnka hodí na zimu i na léto. Obsahem je pak také bambucké máslo a bylinné oleje a ty mají na rty blahodárné účinky.

Dalšími typy rtěnek jsou ty, které opticky zvětší rty, udělají z nich neodolatelné, a to díky obsahu arganového oleje, který rty rozmazlí, vyživí a obnoví, budou dokonalé a svůdné.

Dalšími typy rtěnek jsou rtěnky, které slouží zároveň jako balzám na rty a přesto vaše rty zbarví do vytouženého odstínu.

Rtěnky jsou pak také vitamínové, ochranné, dlouhotrvající… Samotnou kapitolou jsou potom lesky na rty. Koupit si také můžete lesk a rtěnku v jednom.

Pokud chcete rty zvláčnit, sáhněte po zvláčňující dekorativní kosmetice. Lesky jsou velmi oblíbené, a to právě proto, že vypadají naprosto sexy a působí skvělým dojmem. Lesky jsou produkty, které si ženy velmi často kupují, nevýhoda je ale v tom, že vám v žádném případě nevydrží na rtech dlouho, a tak se musí lesk několikrát za den aplikovat na ústa. Zejména pak po jídle a pití.

Letos se budou nosit rtěnky nápadné. Bude ale velmi záležet na to, jakou máte barvu pleti. Jiné rtěnky se hodí na pleť světlejší a jiné na pleť opálenou. Světlejší pleť si žádá růžové odstíny. Oranžové, až do zlatova, se pak hodí k pleti snědé a opálené. Není vůbec špatné opálenou pleť sladit s rudým odstínem.

Pokud chcete, aby vám rtěnka vydržela déle na rtech, tak ji přepudrujte lehce pudrem. Pozor ale, žádné velké nánosy, pouze lehké přepudrování, aby na rtech nevznikly žmolky.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.