Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Chcete vědět, jaký je ten muž, který vás zrovna pozval na večeři?

Možná vás zajímá, jaký je ten muž, který vás pozval právě na večeři? Zajímá vás, co od něj můžete čekat a jaká osobnost skutečně je? Pak je velmi důležité to, kam vás vlastně pozve. Z toho lze vyčíst velmi mnoho.

Důležité je, aby se vás neptal, kam chcete jít vy, ale své rozhodnutí nechal čistě na sobě. To, jaký je, lze pak velmi snadno vyčíst z kultury stolování, z toho jakým způsobem samotné jídlo konzumuje a také to jak si objednává a jak se chová k obsluze. Velmi lehce pak zjistíte, s kým máte tu čest. Nechte na příteli, ať rozhodne, kam vás pozve a pak buďte tichou pozorovatelkou.

Pokud vás pozve do restaurace, kam sama jen těžko někdy zamíříte, pak vás chce učarovat, chce na vás zapůsobit a chce vám ukázat, že vám skutečně má co nabídnout, protože je originální. Rozhodně nemá rád nudu a touží potom, s vámi trávit čas zajímavým a netradičním způsobem.

Pokud si nechá od obsluhy poradit nějakou specialitu, pak se jedná o dobrodruha a zároveň člověka zvídavého, který se ničeho nebojí. Důležitý bod na to všem je, jak se s obsluhou baví, jestli je spíše přátelský, vtipný, nebo dává najevo svou nadřazenost. To vám o něm napoví víc než dost. Pokud se necítíte dobře po tom, jak se baví s obsluhou, pak j e něco špatně.

Naopak, pokud cítíte, že je to příjemné, nebo se dokonce zasmějete, pak je to ten pravý. Sledujte také to, jak velké spropitné nechává při placení. Tady zjistíte to, jestli je to držgrešle, nebo jestli mu nedělá problém dát pár korun navíc. Sledujte, jak se chová při konzumaci jídla. Jestli čeká, až obsluha přinese jídlo i vám, nebo zda začne jíst první. Zda se vám dívá do očí, když s vámi hovoří, nebo raději kouká do talíře a podobně. Tyto věci o něm prozradí vice než dost. Pro vás jsou pak znamením toho, jaký muž skutečně je.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.