Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Horoskopy, Život

Co o člověku řekne jako oblíbená barva?

To, že má člověk barvu, kterou preferuje před ostatními, znamená, že je mu daná barva sympatická. A každá barva má v sobě něco, co vypovídá o povaze člověka. Samozřejmě, že to nelze říct úplně na každého, protože každý je originál, ale jde o všeobecná pravidla.

Jaký je člověk, kterému se líbí žlutá barva?

Žlutá barva je barva sluníčka, které ze sebe vypouští velkou hromadu energie. A právě i toto lidé jsou plní energie a elánu do života. Takže s těmito osobami se nikdy nebudete nudit, mají mnoho zajímavých nápadů, jak využít volného času a většinou se mají mnoho zájmů. Ale pokud se do této životaplné žluté barvy zamiluje někdo, kdo je trochu krotký, tak může nastat problém, protože se může stát, že jeden začne omezovat toho druhého. Ale za to, když se spojí žlutá s dalším veselým a životu plným člověkem, budou mít velice zajímavý vztah, plný dobrodružství.

Co můžeme říct o lidech, kteří milují černou barvu?

Černá barva je barva smutku a smutek v sobě skrývají i lidé, kteří jsou obviňovatelé této barvy. Jsou citliví, ale některé věci až moc silně prožívají, zejména negativní věci, což se potom může projevit na jejich psychice, proto se často stává, že padají do depresí. Na druhou stranu jde o lidi, kteří bývají úspěšní ve svém zaměstnání a věrní ve vztahu, avšak tu samou věrnost očekávají i oni.

Jaký je člověk, který má rád bílou barvu?

Bílá barva je čistá a nevinná. A lidé, kteří tuto barvu mají rádi, jsou perfektními organizátory, protože mají přesně naplánovaný celý svůj život. Ale dokážou si poradit i s každodenními obtížemi. Ale najde se jen malá hrstka lidí, kteří vám na otázku, jaké je vaše oblíbená barva, odpoví, že tou barvou je bílá.

Co můžeme říct o člověku, který má rád zelenou bravu?

Zelená je typická barva přírody a jde o barvu velmi harmonickou, která uklidňuje. Lidé, kteří mají rádi zelenou barvu, jsou citliví a soucitní vůči svému okolí. A většinou se řídí věcmi, které jsou dány jako morální pravidla. Proto také jako cíl vztahu vidí svatbu, která je pro ně jako posvátnost.

Lidé, kteří mají rádi modrou barvu

Lidí, kteří mají vztah k modré barvě, je mnoho. Jsou to lidé, kteří jsou uvolnění a zbytečně se s ničím nestresují, protože jejich síla je v tom, že jsou uvolnění. Kromě toho se dokážou perfektně soustředit, což je rozhodně výborným aspektem pro vzdělávání se či v zaměstnání.

A co vypovídají lidé, kteří milují červenou barvu

Milovníci červené barvy jsou také velice živí a plní energie, ale trochu jinak než obdivovatelé žluté barvy. Tito lidé preferují ruch, jako jsou různé akce, večírky a podobně. Tito lidé často bývají cílevědomí a jsou obdarování sebevědomím.

Barvy jsou krásné, pestré a hlavně různorodé, díky tomu, se dá obecně říct pár pravidel o tom, co barvy na nás prozrazují.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.