Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Jaké kalhotky byste měla mít ve svém šuplíku

Možná jste o tom nikdy až tak nepřemýšlela, ale vybrat a koupit ty správné kalhotky, nemusí být vždy jen tak. Existuje nespočet střihů a barev, či barevných kombinací.

Pokud máte ráda pohodlnost, pak asi ráda nosíte klasické kalhotky, které nosily už naše babičky. Nemusíte mít až tak ošklivé kalhotky, ale pokud jsou doplněny krajkou, mohou ve finále vypadat velmi pěkně. Zajistí vám dokonalé pohodlí a také ochranu. Hodí se tehdy, pokud nepotřebujete dělat velkou parádu, ale chcete se cítit dobře. Vhodné jsou tedy například na cesty, na sport a podobně.

Pokud chcete vypadat sexy a přitom se cítit pohodlně, tak zvolte kalhotky, které jsou o něco více vykrojené, stahují zadeček a břicho a vyrábějí se většinou ze syntetických materiálů.

Pozor na kalhotky bavlněné. S těmi asi neuspějete nikde. Nejsou vůbec sexy a po vyprání se navíc vytáhnou. S těmi se raději nikde nesvlékejte, protože byste si jistě udělala pořádnou ostudu.

Velmi pěkně vypadají bikiny, které vám prodlouží nohy a zdůrazní pěkná stehna. Bikiny se hodí především pro ženy štíhlé. Vypadají velice sexy a málokterý muž nebude vidět na vás tento typ kalhotek rád.

Nejvíce diskutované jsou kalhotky tanga. Ty jsou buďto ženami milované, nebo nenáviděné. Rozhodně nepatří k nejpohodlnějším kalhotkám, ale za to se řadí mezi ty nejvíce sexy. Tanga jsou vhodná pro ženy štíhlé. Dobré je nosit je pod přiléhavé oblečení, kdy nechcete, aby byl vidět okraj kalhotek. Tanga můžete nosit jak bavlněná, tak i krajková, nebo saténová. Důležité je však, mít na to dobrou postavu a sexy zadeček. Není nic horšího, než žena v tangách, které tuky přetékají do všech stran. Při nošení těchto typů kalhotek, byste rozhodně měla být trošku soudná a vědět, že si to můžete dovolit.

Opět se k nám vrací móda nohavicových kalhotek a to například s různými nápisy, nebo vtipnými obrázky. Pokud tedy máte smysl pro humor a rádi se zasmějete, pak by vám v šuplíku neměly chybět.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.