Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí

Skvělé typy na zeštíhlení

Chcete být štíhlá a ráda byste na zeštíhlení měla skvělý typ? Pak přicházíme s nabídkou. Zhubnout do plavek už se vám asi nepodaří, muselo by jít o drastickou dietu a to se rozhodně nedoporučuje. Existují ale věci, díky kterým budete vypadat štíhlejší, i když to bude jen optický klam. No a co? Proč se trápit hladověním, když se dají kilogramy navíc skvěle zamaskovat? Co by vám tedy doma nemělo chybět?

Zeštíhlující legíny dokážou stáhnout jak nohy, tak hlavně boky, stehna a bříško, to znamená problémové partie, které trápí většinu z nás a které tak nerady ukazujeme. Chcete mít hezčí prsa? Pak vyzkoušejte krém, který vaše poprsí dokáže zpevnit. Nikdo netvrdí, že budete mít z prsou silikony, ale na druhou stranu přidáte-li k tomu pár cviků, tak vaše prsa budou krásná a pevná.

Spodní prádlo, které schová nedokonalosti

Víte o tom, že existuje i spodní prádlo, které schová nedokonalosti? Většinou se tento set skládá jak z kalhotek, které dokážou stáhnout břicho a podprsenky, která zároveň i zmenší prsa. Pokud vás tedy trápí velké břicho a velká prsa, pak volte takové spodní prádlo, které vás stáhne a zakryje vaše nedostatky. Kromě spodního prádla si také můžete pořídit zeštíhlující pás, který velmi ocení i ženy po porodu, nebo ty které cvičí cviky na břicho a snaží se, aby bylo břicho co nejdříve pevné.

Používejte krémy

Krémy sice nezeštíhlí, ale opticky vaši pokožku vypnou a také ji zjemní. Na noc se klidně zabalte po namazání do potravinové folie. Nemusíte v ní být nutně zabalená celá, ale stačí ty problémové partie, které byste ráda vyhladila. Můžete nosit vrchní díl oblečení do A protože tento střih dokáže skvěle zamaskovat ty problémové partie, které se nám na nás nelíbí. Volné rukávy jsou také skvělým pomocníkem při maskování, protože upoutají pozornost od míst, která na nás nejsou lichotivá.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.