Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda, Nákupy

Rozjasněte svůj vzhled prostřednictvím neodolatelných zlatých a stříbrných šperků

Díky dostatku slunce je naše pleť v létě krásně snědá a její kouzlo i celkový vzhled ještě umocní bílé nebo světlé letní oblečení. I náš bělostný úsměv je mnohem patrnější, než je tomu v zimě, všimli jste si? Stejně tak ovšem vyniknou i nádherné stříbrné šperky, jež v kombinaci s tmavší pletí skutečně září a jsou nepřehlédnutelné.

Láká-li vás koupě nových stříbrných náušnic, prstýnku, náramku nebo řetízku, využijte bohatou nabídku e-shopu Sperkin.cz a za pár dnů se budete kochat jejich krásou na svém těle.

Jaké šperky vám dodají ten správný šmrnc?

Pokud si pořídíte stříbrné či zlaté šperky, jež jsou zdobeny zirkony nebo jinými drahokamy, velmi vás rozjasní. Výborné jsou kupříkladu náušnice, jejichž barevné drahokamy budou ladit s barvou vašich očí nebo outfitem, ke kterému si je nasadíte.

Třpyt u ucha dodá jiskru i oku, celkově tvář omladí, a dle typu náušnic budete působit buď veseleji, plné života a radosti, nebo naopak elegantně a honosně.

Jestliže máte štíhlý a dlouhý krk, budou vám lichotit jak náhrdelníky krátké, tak dlouhé sahající až na prsa. Ženy mající kratší nebo silnější krk by měly volit delší řetízky, které opticky prodlouží krk a bude působit štíhleji.

To stejné platí u výběru prstýnků. Široký zdobený prsten se hodí spíše pro štíhlý delší prst, kratší a silnější by opticky ještě zkrátil. V jednoduchosti je síla a v případě, že nemáte hubené ruce, mnohdy je lepší vybrat si jednoduchý, zdánlivě prostý prsten, jež je ozvláštněn zirkonem, jednoduchým výrazným rytím nebo elegantním atypickým tvarem.

Své zápěstí si hýčkejte

I když často používáme ke zjišťování aktuálního času mobilní telefon, kvalitní hodinky splní nejen stejnou funkci, ale jsou výborným doplňkem, který podtrhne váš celkový dojem. I klasický, černý outfit oživíte hodinkami zdobenými kamínky, výrazným lesknoucím náramkem nebo ciferníkem s výraznými ručičkami či pozadím.

Vyberte si na stránkách Sperkin.cz a přesvědčte se, že i kvalitní, krásné šperky lze koupit za přijatelné ceny. V případě nákupu nad 1 200 Kč získáte dopravu zdarma, šperk bude zabalen v elegantní krabičce a vaši objednávku odešlou už do 24 hodin.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.