Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jak mít plné rty

By: Kasia

Toužíte po tom mít plné rty a nechcete kvůli tomu navštěvovat plastického chirurga? Pak vyzkoušejte několik triků, kterými své rty můžete také zvětšit a udělat je plnější. Stačí na to pár minut a uvidíte, jaké zázraky se svými rty dokážete.

Použijte kartáček na zuby

Kartáčkem můžete masírovat rty přibližně 2 minuty. Abyste nemasírovaly rty na sucho, tak použijte balzám na rty, nebo kokosový olej, který má velmi dobré účinky. Klidně rty zvláčněte i kapkou olivového oleje. Pokud takto budete rty masírovat, tak je do dvou minut opticky zvětšíte.

Používejte tužku na rty

Konturovací tužka vaše rty dokonale vykreslí, vykouzlí krásný tvar a navíc také rtěnka na ústech díky konturovací tužce, vydrží mnohem déle.

Konturovací tužku má spousta z nás, ale jen malé množství žen ji používá. Přitom je to velká škoda, protože konturovací tužka je skvělým pomocníkem. Opticky si díky ní můžete své rty skvěle zvětšit. Pro lepší efekt naneste na rty nejprve make-up a pudr a poté až konturovací tužku. Make-upem a pudrem zakryjete pravou linii rtů a můžete je velmi snadno dokreslit a zvětšit podle sebe.

Kouzlo rtěnky

Co se týká rtěnky, tak tady se dá sehnat rtěnka, která přímo opticky rty zvětší. Zeptejte se na ni ve své oblíbené drogerii. Při koupi této rtěnky zvolte neutrální odstín. Nejlepší je ten, na kterém je napsáno Nude.

Skvěle také působí lesky na rty, které taktéž vaše rty opticky zvětší. Rozhodně nepoužívejte rtěnky, které rty zmatní, ale naopak sáhněte po těch, které leskem dodají třpyt. Nesahejte po lescích, které jsou tmavé, ale volte raději přirozené odstíny. Vůbec neuděláte chybu, pokud sáhnete po bezbarvém lesku.

Dobré je také použít rozjasňovač, který taktéž vaše rty opticky zvětší a dodá jim na objemu.

Dopřejte si krásné a sexy rty bez zákroku plastického chirurga. Velmi pěkně budou vaše rty vypadat, pokud budete vědět jak na ně a pokud je správně nalíčíte.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.