Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Luxus v kombinaci s levnou módou

lulek41 / Pixabay

Ráda byste si pořídila nějaký luxusní kousek, za který jste schopna utratit spousty peněz? Jelikož je to drahá věc, tak určitě nebudete chtít tuto věc kombinovat se stejně drahými kousky, ale budete se snažit najít takové kousky, které budou levnější. I takový outfit, může ve finále vypadat velmi zajímavě.

Určitě nevlastníte zlatou platební kartu a tak si můžete nakombinovat velmi snadno  luxusní věc, s věcí levnější. Do čeho se vyplatí investovat a do čeho nikoliv? Pokud se rozhodnete pro drahý kousek, tak by to mělo být něco, co nosíte pořád. Pořád tedy nosíme kabelku a pásek.

Proto se vyplatí investovat více peněz právě do kabelky, kterou budete nosit ke všemu, nebo do pásku, který můžete dávat do všech vašich kalhot, nebo sukní. Dobré je také pořídit si luxusní peněženku. I zde platí, že se jedná o věc, kterou budete mít stále u sebe.

Tip Nestřežena: V Číně pořídíte to samé často o 50-90% levněji. Zkuste hledat třeba „Oblečení z Číny“ nebo „hodinky z Číny“ a přesvědčte se na vlastní oči.

Na zimu pak více peněz investujte do kabátu a pořiďte si luxusní kousek, kterým se budete pyšnit a který zaujme na první pohled. Dobrá investice je také pak do šperků a do bot. Jedná se totiž o věci, které nosíte stále na sobě a které můžete volně kombinovat s levnějšími triky, tunikami, svetry a kalhotami, nebo sukněmi. Je určitě dobré mít i pár luxusnějších svršků, ale je asi více než jasné, že luxusní nemůžete mít celý šatník.

Někdy je levná móda dokonce na první pohled modernější a zajímavější, než luxusní drahý kousek, který módě až tak nepodléhá, protože vzhledem k ceně se počítá s tím, že jej nebudeme mít jen na jednu sezónu, ale budeme jej nosit řadu let. Proto je takovýto kousek vyroben jako nadčasový a málokdy je kolekcí jedné sezóny.

Pokud toužíte po luxusu, pak sáhněte také po kvalitních hodinkách, které o vás prozradí také mnoho. Luxusní můžete mít také mobilní telefon, který vám může také dělat vynikající módní doplněk. Žít ale jen  s kvalitními drahými kousky, si může dovolit jen málokdo z nás.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.