Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Nakupte školní potřeby pro vaše dítko výhodně!

Možná si i vy říkáte, že je na nákup školní výbavy pro vaše dítě ještě moc brzy a není třeba se stresovat. Omyl! Tak rychle jako utekla první polovina prázdnin, uteče i ta druhá. Abyste se vyhnula stresu a pobíhání po obchodech, začněte s nákupem třeba ještě dnes. Jistě vás potěší, že nebudete muset „vytáhnout paty“ z domu a přitom vše pořídíte za super cenu a ve vysoké kvalitě. Kde a na co si dát při výběru školních potřeb pozor?

Než začnete, udělejte si seznam

Chcete-li se vyhnout problémům, nejdříve si v klidu sedněte a udělejte si seznam všech věcí, které bude vaše dítě potřebovat. Nejsložitější to mají maminky prvňáčků, protože byť se školou dítko teprve začíná, potřebuje velké množství věcí.

Kromě běžné výbavy jako je kvalitní aktovka, penál a přezůvky, jsou to i další potřeby, na které se často zapomíná. Jsou to například písmenka, číslice a desky na ně, sešity s předepsanými číslicemi a písmeny, stojánek na čtení apod. Chcete-li mít jistotu, že na nic nezapomenete, zamiřte do internetového obchodu skola-vola.cz, kde najdete i speciální Balíček pro 1. třídu základní školy, který osahuje vše, co je potřeba.

Pozor na kvalitu školní tašky

Zmateni vidinou nízké ceny rodiče často chybují ve výběru školní tašky. Nezapomínejte na to, že aktovka či batoh musí nabídnout dostatečně velký prostor pro všechny školní potřeby a současně musí nabídnout pohodlí. Aktovky pro menší děti by určitě měly mít anatomické tvarování zad a neměly by chybět ani ochranné reflexní prvky.

Pro žáčky i studenty

Obchod skola-vola.cz nabízí kromě balíčků pro prvňáčky i další potřeby pro školáky a studenty. Koupíte zde penály, psací potřeby, sešity, výtvarné pomůcky, obaly, školní batohy a aktovky, složky a desky s cool motivy, úkolníčky a dokonce i praktické kapsáře.

Zboží dodávají po celé České republice. Obchod má i kamennou prodejnu v Ostravě. Skvělá zpráva je, že ceny se drží opravdu nízko!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.