Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Když se nedokážete poprat s tím, že má milenku

Pokud zjistíte, že je vám partner nevěrný, pak to samozřejmě není snadné a máte pocit, že musíte této ženě co nejvíce zatopit. Vymýšlíte, jak se pomstít, protože i vy se samozřejmě cítíte tak, že jste z toho špatná a nechcete nechat milenku, aby jí to jen tak prošlo. Bolí vás, že vám k ní partner utíká a nechcete jí nechat si s ním užívat, zatímco vy, se tady trápíte?

Tumisu / Pixabay

Je to logické a vyplývá to z celé situace. Býváme zoufalé z neopětované lásky a jsme pak tedy schopné udělat cokoliv. Následně svých činů litujeme. To ale až potom, co si uvědomíme, že jsme udělaly chybu. Často si chybu uvědomíme, až když už je pozdě.

Někdy se snížíme k opravdu katastrofálním kouskům, jako že sledujeme dotyčnou ženu, anonymně jí kontaktujeme a děláme jí zle. Chceme jí co nejvíce ublížit právě proto, že dotyčná ublížila nám a my jí to nedokážeme odpustit. Chceme v této ženě vzbudit minimálně špatné pocity a výčitky, ale pokud by se nám to povedlo, tak bychom jí chtěly ublížit mnohem víc.

Pokud nám totiž někdo ublíží, tak bychom mu to rádi oplatili a platí to všeobecně, nejen ve vztahu. Dokážeme pak udělat spousty zákeřných věcí, kterých bychom normálně nebyli vůbec schopni. Ale zloba a pocit toho, že nám někdo ublížil, nás žene dopředu a v hlavě se nám díky tomu rodí neuvěřitelný věci.

Pokud dotyčné osobě, která nám ublížila, něco provedeme, tak z nás alespoň na chvíli spadne špatný pocit a svým způsobem, se nám i uleví. Pomsta by měla být taková, aby nebylo jasné, že jde z vaší strany, i když tady je těžké to neodhalit. Budete vždy ta první, na koho padne podezření, protože v této chvíli, budete mít na dotyčnou milenku největší vztek právě vy a samozřejmě tedy také budete mít největší tendence se jí pomstít. Zkuste vymyslet něco, co uděláte s grácií a nebudete spíše za trapnou, ale naopak vás to vyzvedne.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.