Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy, Zdraví

Dietní zeleninové těstoviny pro celiaky, diabetiky, vegany, dietní a hubnoucí kůry

Těstoviny, po kterých se netloustne? Ano, i takové existují. A dokonce chutnají výborně. Zeleninové těstoviny Perfect Pasta vyřeší váš problém s přílohami a přinesou rozmanité nové možnosti přípravy fitness pokrmů. Přestaňte se omezovat, a dopřejte si pořádnou porci těstovin, po kterých nepřiberete. Jde o dietní potraviny, které obsahují pouze 12 kcal na 100 gramů, žádné tuky a cukry, jsou bezlepkové, a bohaté na vlákninu a antioxidanty. Navíc výborně chutnají, a proto určitě stojí za vyzkoušení.

Dietní těstoviny Perfect Pasta jsou výjimečné svou kvalitou. Jejich složení je pravidelně kontrolováno u renomované České laboratoře ALS. Vyráběny jsou podle těch nejvyšších kvalitativních standardů platných v EU (Certifikát HACCP, ORGANIC CERTIFICATE, KOSHER CERTIFICATE).

Bezlepkové zeleninové těstoviny jsou vhodné pro celiatiky, diabetiky, sportovce, vegany a vegetariány. Dopřát si je mohou i ti, kteří se snaží zhubnout nebo udržet optimální váhu. Nemusíte se bát, že by vás jejich chuť nějak nepříjemně překvapila. Právě naopak, budete se divit, jak moc mohou být dietní potraviny chutné. Dá se s nimi připravit řada zajímavých pokrmů, tradičních i netradičních. Jsou přímo stvořené pro kuchařské experimenty. Pokud nemáte moc času, velmi rychle si díky nim uvaříte jednoduchou přílohu k jídlu, nahradíte s nimi klasické kalorické těstoviny, ale také jimi někdy můžete nahradit rýži, knedlíky, pečivo nebo brambory.

Zeleninové dietní těstoviny jsou nenáročné na přípravu. Stačí je 3 minut vařit ve vodě, přichystat se ale dají třeba i na pánvičce. K ochucení použijte rozmanité druhy koření a bylinek, a dolaďte pokrm dalšími potřebnými surovinami. Tato výživová a fitness novinka spatří k moderním potravinám 21. století a určitě by vám nikdy neměla doma chybět.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.