Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jaký je život se žárlivcem

geralt / Pixabay

Jak se žije se žárlivcem? Každá žena, která s žárlivcem žila, potvrdí, že to není žádný med. V prvních chvílích vám to může lichotit, protože uvidíte, že o vás muž stojí a že vás má rád, jenže pak přijdou chvíle, kdy vám jeho žárlivost začne lézt na nervy, protože už bude skutečně přehnaná.

Neustále budete muset říkat, kdo vám píše a co. Budete vysvětlovat proč vás ten, či onen muž pozdravil, odkud se znáte a jaký k sobě máte vztah. Budete hlídaná na každém kroku. Nikdy nebudete mít pocit svobody, protože žárlivec bude neustále ve střehu a budete jej mít často za svými zády a to i tehdy, když o tom vůbec nebudete vědět.

Neznamená, že když nevidíte žárlivce, tak o vás nebude nic vědět. Má totiž kolem sebe spousty známých a spojenců, kteří mu rádi povědí to, co jste kde a s kým dělala, s kým jste se bavila a dokonce budete mít i peklo tehdy, když se vám žárlivec bude chtít mluvit a vy budete mít zrovna obsazeno.

Život se žárlivcem není žádný med, a pokud takového doma máte, velmi brzy to sama poznáte. Žárlivec vás nepustí ani s kamarádkou samotné posedět, protože vám bude vnucovat, že pokud přijdou dvě ženy samotné  do baru, je to pro ostatní výzva k lovu, a vy tak jste pro muže snadným terčem.

Žárlivec vám může dělat scény doma, ale později i na veřejnosti, což vám nemusí být vůbec příjemné. Navíc i když je jeho důvod jen výplod  jeho fantazie a v žádném případě se nezakládá na pravdě. Jednou se vám nejspíš chtě nechtě stane, že vám rupnou nervy a žárlivcovi scény již neunesete.

Proto pokud na vás přítel přehnaně žárlí, tak jej upozorněte na to, že pokud toho nenechá, může to skončit špatně. Vysvětlete mu, že nic špatného neděláte a tak není důvod, aby vám neustále nevěřil a z něčeho vás podezíral. Pokud mu skutečně na vztahu záleží, pak by měl určitě své chování změnit, nebo se dočká tak maximálně kopaček.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.