Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí, Život

Tweerkování, o co jde

geralt / Pixabay

Obrovským hitem se za poslední dobu stalo Tweerkování. O co jde? Jde o druh tance, při kterém se vrtí zadečkem. Od té doby, co s tímto začaly známé zahraniční zpěvačky, je o kurz velký zájem. A zájem je nejen o kurzy, ale také o videa.

Při Tweerkování dochází k rychlým a trhavým pohybům zadečku a vypadá to neskutečně sexy. Jsou však i tací, kteří tento druh pohybu odsuzují a moralizují, zároveň je spousta těch, kteří jej milují. Pro ženy je to však dobrý trénink pro jejich pozadí, protože pravidelným trénováním, své pozadí dokonale zpevní. Kromě hýždí ale budou velmi pěkně vypadat i stehna a dokonce procvičíte i břišní svaly.

Tweerkování je tedy druh tance, při kterém budete natřásat svůj zadeček. Většinou tento tanec provádějí striptérky, ale rozhodně to má své plusy. Tweerkování vzniklo ze slova Twist, což je točení, kroucení a Jerk, což znamená trhání, nebo škubání.

Abyste mohla i vy s tímto tancem začít, tak je třeba povolit pánev, ale zároveň zpevnit nohy a záda. Tweerkování probíhá ve stoje, s pokrčenými koleny. Ze začátku se klidně můžete opírat rukou o stehno. Postoj nohou by měl být do širokého A, kolena vytočená směrem ven. Trhavými pohyby se zatahuje a vystrkuje pozadí. Začíná se pomalými pohyby, potom se pohyby zrychlují. Toto můžete klidně zkoušet doma a bavit se tak.

Pokud se i vy do tohoto druhu tance zamilujete, můžete začít navštěvovat kurzy, při kterých nejen že zhubnete, ale perfektně si vytvarujete postavu. Cena jedné hodiny Tweerku vyjde zhruba na 120 Kč.

I když tento tanec vypadá spíše jako ženský, tak i muži si jej oblíbili. Samozřejmě, že kurzy navštěvují ve většině případů ženy, ale najde se mezi nimi i mužská populace. Dost možná jim ale při tomto tanci může něco překážet.

Možná se budete divit, ale Tweerkování lze dělat i vzhůru nohama a to tak, že uděláte stojku, opřete se nohami o zeď a rozpohybujete se. Tento styl je ale velmi náročný a určitě jej nezvládne každý.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.