Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Jak se zabavit sama doma

Je vám smutno, protože jste zůstala sama doma a nevíte co s časem? Zapomeňte na nudu a začněte si užívat samotu. Je tolik věcí, které můžete dělat.

Pusťte si svělý film

Máte ráda romantické filmy a také u nich uroníte slzu? Je vám trapné brečet doma před partnerem? Pak využijte volný čas k tomu, abyste se podívala na nějaký takový film, který vás stoprocentně rozbrečí a klidně si doma pobrečte tak dlouho, jak jen budete sama chtít. Nemusíte se před nikým stydět. Co dále můžete dělat, pokud jste sama doma? Samozřejmě poklidit, vyřadit staré věci, které už nenosíte, udělat si ve věcech pořádek.

Mějte se ráda

Udělejte něco pro sebe. Pokud toužíte po tom, mít krásnou pleť, klidně si naneste na obličej pleťovou masku, pokud jste sama doma, nemusíte se vůbec bát toho, že svou drahou polovičku budete děsit. Nikdo vás neuvidí a tak s maskou relaxujte na gauči a klidně i u toho romantického filmu, na který jste se tak těšila a chcete si ho užít o samotě.

Kromě pleti, můžete udělat i něco pro svou postavu a tak si máte možnost nerušeně zacvičit, nebo třeba i zatancovat. Vůbec se nemusíte ostýchat stoupnout si před zrcadlo, pustit si hudbu a vyzkoušet si nějaké taneční kreace.

Vavětrejte skříně!

Další věcí co můžete udělat, když jste sama doma je, zkoušet si různé modýlky a outfity, které máte ve skříni, různě je kombinovat a prohlížet se v nich tak dlouho, jak jen budete chtít. Také si můžete zkoušet nové účesy a vše, co by se s vašimi vlasy dalo udělat. Zabavte se tak, jak se nemůžete zabavit, pokud je doma partner. Prostě si tu samotu užijte.

Zatelefonujte kamarádce, kterou jste dlouho neviděla a povykládejte si s ní o všem, co máte na srdci, nikdo vás nebude poslouchat a říct si tedy můžete skutečně všechno. Uvidíte, že vám čas, který jste doma sama, velmi rychle uteče. Možná, že se i naučíte být doma sama ráda a ten čas, který se vám normálně zdá dlouhý, vám za čas bude připadat krátký, protože se naučíte bavit se sama.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.