Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Proč tak rády vzpomínáme na letní lásku s cizincem

bngdesigns / Pixabay

Stane se to nejedné z nás, že si na dovolené v zahraničí užije letní lásku s cizincem.  Je to dané a stává se to snad v každém turistickém centru, kam jezdí na dovolenou cizinci. Všude jsou snědí krasavci, kteří číhají na svou kořist, která si sem přijede užít svou dovolenou.

Pokud vidí, že žena není v doprovodu muže, začne útočit a jde do boje a častokrát svou kořist i uloví. Děje se tak každý termín zájezdu a každý termín se loví nové a nové kořisti. Proto jsou takovéto úlety svým způsobem nebezpečné, a pokud se vám stane, že i vy ulítnete s takovýmto lovcem, raději se chraňte kondomem.

Co je na takovém románku lákavé?

Bude to románek plný vášně a romantiky. Na dotyčném nestihnete poznat jeho špatné vlastnosti, a proto ve vašich očích zůstane jako dokonalý, a tak na něj budete velmi ráda a zaručeně dlouho vzpomínat. Výhoda je také to, že i když ráno nebudete vědět, jak se jmenoval, tak vám to nikdo nebude vyčítat. Dokonce ho pak u vyprávění kamarádkám můžete idealizovat a můžete ho popsat jako pana dokonalého, božského a úžasného a nikdo se nikdy nedozví, že to tak skutečně nebylo.  Můžete si o něm navymýšlet zkrátka cokoliv.

Pokud jste zadaná a užijete si milostný románek na dovolené, s největší pravděpodobností se o tom váš partner nedozví, protože mu to nebude mít kdo říct. Horší to bude v případě, že si od cizince přivezete nechtěné těhotenství, nebo pohlavní nemoc. Tady asi jen těžko budete zapírat a říkat doma, že jste nemoc nejspíše chytla v hotelovém bazénu, nebo v moři.

Jestliže ale proběhne vše bezpečně, budete mít rozhodně na co vzpomínat a možná vás to příští rok bude táhnout na stejné místo opět znovu. Možná i to je důvod, proč toto místní muži dělají, aby z vás měli kšeft i příští rok. Je totiž pravda, ž e se to děje všude a nejen na jednom konkrétním místě.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.