Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Dámy, víte, jak svému milému správně říct o šperk, který chcete?

Ženy a šperky patří odjakživa k sobě. Rády si je kupujeme, ale ještě raději je dostáváme. Proč je někdy pro muže tak těžké nás obdarovat tím, po čem toužíme? Proč většina z nás nedostává pravidelně prsteny, náhrdelníky nebo náramky? Protože muži zkrátka neví, co nás potěší. Vymýšlet dárky je pro ně těžké, nerozumí nám a našim pocitům. Pokud muži řekneme, že by nám udělal radost šperk, nebude vědět, co si s touto informací počít. Ano, najdou se takoví, kteří mají vybraný vkus a trefí se nám do noty. Takoví muži jsou ale opravdu vzácným jevem. Pak existují takoví, kteří zajdou do klenotnictví a nechají si něco doporučit od prodavačky. Ale takové doporučení není nic jednoduchého a nemusí se nám vůbec strefit do vkusu. Mnoho drahých poloviček ani neví, zda nosíme zlato nebo stříbro. Těchto věcí si prostě nevšímají, a nemějme jim to za zlé. Všímají si jiných věcí.

Pokud se nechcete dočkat nepříjemného překvapení a muset šperk měnit za jiný, prostě se musíte překvapení vzdát. Muži dobře vědí, že trefit se ženě do vkusu je náročné, a proto raději zvolí nějaký jiný dárek, o kterém si myslí, že jej určitě využijeme. Pak se stane, že najdeme pod stromečkem mixér nebo žehličku. Místo toho, aby byla žena dárkem nadšená, cítí se nedoceněná. A muž si pak dobře rozmyslí, zda ještě někdy nějaký dárek vůbec kupovat.

Jak tedy docílit toho, abyste dostala krásný šperk, a byla spokojenost na obou stranách? Musíte si zkrátka říct, co chcete. Zní to jednoduše, je to jednoduché, mnoho žena ale na takový přímý postup nejsou zvyklé. Muži rádi udělají ženě radost. A pokud vědí čím, většinou neváhají. Pokud se vám tedy líbí náušnice s modrými kamínky, vezměte svého drahého na procházku kolem výlohy klenotnictví, a prostě mu ukažte, které to jsou. Pokud vám bude chtít udělat radost, má tu možnost, a možná se brzy dočkáte „záhadné“ krabičky s překvapením. Další variantou je ukázat mu náhrdelníky, řetízky a další krásy v e-shopu. Když muž nemusí sám vybírat a stačí zaplatit a na balíček si počkat, je to pro něj ideální varianta.

Hodně žen dělá tu chybu, že si nepřipouštějí svou cenu a přijde, jim, že peníze za šperk jsou špatnou investicí a šlo by je utratit lépe. Taková žena se pravděpodobně žádné krásy v tajemném balíčku nedočká. Pokud dostanete stříbrné náušnice a místo velkých díků řeknete, že je to škoda peněz, že měl váš drahý raději investovat do něčeho praktického, příště už nic podobného asi nedostanete. Proto si buďme vědomy své ceny, a nelitujme peněz investovaných do naší krásy. Díky nádherným šperkům se budeme cítit více žensky a uvědomovat si lépe svou hodnotu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.