Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Jaké řeči od kolegů v práci vyloženě nesnášíme

DT / Pixabay

Chodíte do práce s lidmi, kteří vás dokáží pořádně naštvat už jen tím, že vůbec promluví? Pondělky jsou pro každého pracujícího člověka nejhorším dnem. Máte před sebou celý pracovní týden a na víkend už jen vzpomínky.

Průpovídky typu no ty tedy vypadáš, cos celý víkend dělal? Už se konečně zapoj do práce, je pondělí, tak pracuj, určitě nikomu z nás rozhodně příjemné nejsou. Další věc, kterou určitě neradi slyšíte, je to, že jste konečně po víkendu odpočatí  a tak byste se měli vydat s chutí do práce. Díky tomu, že jste načerpali nové síly, tak teď můžete pracovat více, než v kterýchkoliv jiných dnech.

Další věc, kterou určitě v pondělí nepotřebujete poslouchat, je to, jak si  kdo užil víkend, jak ho prožil nápaditě, zatím co vy jste seděli doma a nudili jste se k smrti. Nezajímá vás to, jak vaši kolegové pařili a jak se opili do němoty a koho si přitáhli domu a ráno zase vyprovodili.

Pokud jste ale vy těmi, kdo celý víkend propařili, tak nechcete naopak poslouchat rady chytrých kolegů za to, že máte kruhy pod očima a vypadáte nevyspale. Vás totiž nezajímá, že mají nudný život, zatím co vy se skvěle bavíte, protože jste ještě mladí.

Co vám od kolegů také může vadit, je fakt, že si do vás rýpnou, že je asi nevnímáte proto, že jste zamilovaní. Dost možná mají pravdu, ale nemusejí vám to říkat. Je to vaše soukromá věc a do práce to nepatří.

Určitě vás také nezajímá povzdech typu, ježíš proč ten víkend tak rychle utekl? Proč už je zase pondělí? Už víš, co budeš dělat ten další víkend? Bude opět tak divoký, nebo se konečně ponese v klidném duchu?

Spousta lidí do vás rýpe tak, jako by to byli vaši rodiče a to jen proto, že s nimi sdílíte jednu kancelář a máte stejnou práci. Klidně kolegům oznamte, že je čistě vaše věc to, co si ve svých volných chvílích děláte.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.