Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina, Nákupy

Nakupte dětem vánoční dárky už teď. Zde jsou skvělé tipy, ze kterých vyberete pro holky i kluky.

Ať už si to uvědomujete, nebo ne, Vánoce se blíží rychlým krokem. Každá maminka začne řešit, čím letos potěšit své děti. A nejen ty, také manžela, kamarádku, širokou rodinu…

Ideální je nenechávat nákupy na poslední chvíli, abyste si mohli čas Vánoc plně vychutnat. Zde jsou nápady na vánoční dárky pro děti i dospělé, které vám rozhodování o překvapení vašich nejbližších značně usnadní.

Zábavné hry a hračky pro malé i velké děti

Máte doma syna, který si přeje stát se fotbalistou? V tom případě mu jistě udělají radost bačkory kopačky české fotbalové reprezentace. Nejen na hřišti, ale i doma si bude moci připadat jako skutečný hráč a snít svůj splnitelný sen o tom, být profesionálním hráčem.

Jestliže máte doma malou „princeznu“, která oblibuje Hallo Kitty, pod stromeček jí můžete věnovat krásnou, do detailů propracovanou peněženku v zářivých barvách.

Děti, které mají rády zvířátka, ocení třeba plyšový polštářek sovu, nebo zajíčka. Je velmi skladný, dá se pomocí suchého zipu sepnout do oválku a v případě, že si chce dítko hovět vleže, jednoduše zip rozepne a polštářek je připraven k ulehnutí.

Mnoho chlapečků má rádo dinosaury. Báječným vánočním dárkem se může stát i dětské tričko s Brachiosaurusem. Toto pravěké zvíře vyniká svým dlouhým krkem a mohutným tělem, obrázek na tričku doplňuje krásné pozadí.

Velké množství triček s dalšími motivy i dětské termohrnky, zajímavé knížky, pomůcky do dětského pokojíku, skládačky, puzzle, klíčenky, dětské deky najdete na stránkách Darek.cz.

Vánoční dárky pro ženy

Na stránkách Darek.cz najdete i parádní dárky pro ženy. Jmenujme jedinečné šperkovnice, sady k servírování čaje nebo kávy, Bosu Ball pro milovnice sportu, fotoalba, kolekci her Divadla Járy Cimrmana na DVD, dárkové balení čajů a mnohé jiné.

Jestliže hledáte něco klasického, vyberte si vlasovou kosmetiku, která je nezastupitelná v koupelně každé ženy i muže. Jde o vánoční dárek, kterým se nikdy netrefíte vedle.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.