Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Je risk „nabrnknout si“ rozvedeného chlapa?

Pezibear / Pixabay

Jak moc riskantní je nabrnknout si rozvedeného chlapa? Jestliže se rozvedl, pak u něj doma byl nějaký problém, který byl nucen řešit rozvodem, a tak nešlo o malichernost. Samozřejmě, že za vámi muž přijde se svojí verzí toho, proč se tak stalo. Jenže to, co vám poví, nemusí být zdaleka pravda, protože samozřejmě nemůže říct, že manželce zahýbal,  kde mohl, a že jí ruply nervy a tak si také někoho našla.

Takovouto situaci vám nejspíše podá tak, že manželka si našla milence, a proto vašeho nového přítele opustila. Proto moc nedávejte na to, co vám řekne jedna strana, pokud nebudete moci vyslechnout i stranu druhou, což nejspíše asi nepůjde.

Samozřejmě, že opravdu může být chyba na straně bývalé ženy, ale většinou je to půl na půl. Vezměte si to podle sebe. Pokud jste ve vztahu spokojená a šťastná a víte, že máte vše, co potřebujete, nebudete muset hledat něco jiného. Pokud vám však něco chybí, není divné, že to hledáte jinde.

Rozvedený chlap, kterého si najdete, potom může mít samozřejmě jedno, nebo i více dětí, což pro vás bude znamenat, že s nimi bude trávit víkendy a bude na ně finančně přispívat. Pokud vy sama děti nemáte, nemusíte se od takové muže potomka dočkat, protože on může získat přesvědčení, že má dětí dost a další si pořizovat již nebude chtít.

Rozvedený muž také většinou začíná úplně od začátku, protože ve většině případů nechá své manželce byt i s vybavením, jelikož je to pro děti to nejlepší. Nabrnknout si tedy rozvedeného muže není až takové terno, nicméně nabrnknout si chlapa, který je svobodný asi také určitě má své skryté stránky. Proč je ve svém věku stále ještě svobodný? Na tom také může něco být.

Ono to je asi tak, že vše má své pro i proti a záleží na tom, co hledáte, jestli chcete děti, nebo jestli chcete hodného strejdu pro své vlastní děti z předchozího vztahu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.