Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

S Tiptravel.cz můžete cestovat levně do mnoha koutů světa. Objednejte si dovolenou a užijte si sluníčka i v září, říjnu a dalších měsících.

Hledáte dovolenou, která bude cenově dostupná, dostanete se do země, kterou si opět nebo poprvé přejete navštívit a budete si moci dovolit ubytování all inklusive? V tom případě se podívejte na nabídku společnosti Tiptravel.cz. Nabízí skutečně výhodné pobyty, jež vás překvapí nejen cenou, ale i službami, ubytováním a krásným prostředím.

Když na vás dýchne atmosféra Turecka

Oblíbenou destinací, kterou každoročně navštíví mnoho turistů od nás i z jiných zemí, patří Turecko.

Právě teď si zde můžete koupit výhodnou dovolenou v Turecku, kupříkladu v hotelu Bone Club SVS, který se nachází v oblasti Alanya. Ocitnete se na pobřeží Středozemního moře, kde vás čeká nádherné tyrkysově modré moře, dlouhé písčité pláže, členité zálivy i jedinečná pohoří a starověké antické památky.

Ti, kdo upřednostňují aktivní dovolenou, si mohou vychutnat vodní sporty, koupání, ale také poznávání kultury a historie v podobě bájné Tróje, Efezu, Pergamonu, Kappadokie atd.

Hotel Bone Club SVS dělí od písčité pláže jen místní komunikace, pláž je s areálem hotelu spojena podchodem. Nechybí all inklusive plážový bar, pro děti miniklub, hřiště, pro dospělé diskotéka, fitness centrum, šipky, nebo živá hudba, vodní sporty a atrakce, plážový volejbal atd.tur_bone_svs_015

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích s možností 1 či 2 přistýlek. Pokoje jsou klimatizovány, disponují vlastním příslušenstvím – koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fénem, nechybí minibar, televize, telefon, za poplatek trezor. Pobyt vám zpříjemní i možnost posezení na balkóně.

Stavu zajistí all inclusive servis.

Zabalte a vyrazte

Kompletní nabídku najdete na stránkách Tiptravel.cz. Objednejte si tričko s potiskem, abyste se na dovolené cítili dobře, nezapomeňte na příjemnou obuv, opalovací kosmetiku, klobouček, plavky, něco hezkého ke čtení, sexy šaty a pohodlné kraťasy a začněte se těšit na pobyt v prosluněném Turecku.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.