Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Co když si váš syn přivede starší partnerku

LaughingRaven / Pixabay

Váš syn se zamiloval a vy jste celá nedočkavá, koho že vám to přivede představit. Snažíte se doma udělat příjemnou atmosféru, připravit něco dobrého a sama se dáte do gala. Jste zvědavá na tu mladou slečnu, kterou vám váš syn přivede představit, ale co když ta slečna není vůbec mladá a co když je naopak skoro stejně stará, jako vy?!

Hned ve dveřích vám zamrzne úsměv a nevíte, co si o tom máte myslet. Je to vtip, nebo skutečnost? Kde vůbec tuto ženu sehnal, určitě je minimálně rozvedená, nebo už má dokonce i odrostlé děti… To stejné vás může potkat i s dcerou… I ona si může přivést domů výrazně staršího muže. Své emoce si nechte pro sebe.

Nedávejte nic najevo, i když se vám samozřejmě situace nelíbí, ale nesnažte se doma dělat dusno. Se synem si o tom všem promluvte až poté, co spolu budete sami. Neřešte nic před jeho partnerkou, protože vy zatím nevíte, čím ho okouzlila, třeba v sobě má něco, co mladší dívky postrádají a to je právě to, co vašeho syna uspokojuje a proč si vybral právě tuto ženu. Možná se vám to nelíbí ani trošku, ale vězte, že jej zřejmě tato žena časem chtě nechtě omrzí a že se začne poohlížet po mladší, která pro něj za čas bude zajímavější, a tak neházejte flintu do žita hned první den, po vašem seznámení.

Vy nejspíše nejste nadšená a žena, která se vám přišla představit je taktéž velmi v rozpacích. Jestliže si ji ale váš syn vybral, měl k tomu nějaký důvod. Nezasahujte do jeho soukromí, i když se vám to jisto jistě nelíbí. Možná se z vás ale časem stanou kamarádky, protože si nejspíše budete mít mnohem více co říct, než s přítelkyní vašeho syna, která je mladá. Třeba si zrovna sednete názorově a budete se cítit mnohem lépe po jejím boku, než po boku nějaké nevyzrálé puberťačky.

Nechte věcem volný průběh, protože to, že si váš syn přivedl domů starší ženu, neznamená, že spolu zůstanou na věky a založí spolu rodinu. Dost možná jde jen o chvilkové pobláznění, které vašeho syna co nevidět pustí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.