Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak se správně obléci na první rande

Čeká vás první rande a vy jako typická žena stojíte už dvě hodiny před začátkem schůzky u skříně a začínáte se stresovat? Vaše skříň je plná k prasknutí a vy „křičíte“, že nemáte, co na sebe? Jistě každá z nás uvnitř svého nitra ví, že na první rande chce vypadat vždy elegantně.

wokandapix / Pixabay

Je třeba si ovšem pamatovat pár základních pravidel:

  1. Oblékat se podle situace

Pokud vás čeká první rande nebo jakékoliv jiné rande, tak většinou víte, kam jdete. Podle toho tedy budete hledat v šatníku vhodné oblečení. Muž, který na vás bude čekat, uvidí vždy jako první váš zevnějšek. Takže to neodflákněte obyčejnými riflemi a volným tričkem. Pokud je léto, je to ta nejsnadnější volba vždy oblečení vybírat. Nikdy toho na sobě nemusíte mít tolik a šaty se líbí každému muži. Jak se ovšem říká, není dobré ukazovat nejlepší oblečení hned na první schůzce, co když náhodou domluvíte další schůzku a vy už nebudete mít nic tak okouzlujícího na sebe. Odvážné oblečení ovšem není zrovna správní volba na první rande, abyste náhodou nevypadaly jako ženy, které chtějí něco více hned po první schůzce.

  1. Buďte svá v pohodlných věcech

Podstatou každého rande je cítit se dobře a být vždy pohodlně oblečená. Každá z nás chce být jistě za krásku, ovšem není dobré si brát věci, ve kterých se nebudete cítit pohodlně nebo si vůbec nebudete připadat, že jste sama sebou. Typický příklad jsou vysoké podpatky, na kterých nemáte takovou stabilitu, protože na ně nejste zvyklá. Proto je důležité zvolit obuv, ve které se stejně jako v oblečení budete cítit pohodlně.

  1. Doplňky

Pokud přemýšlíte nad nějakými doplňky, jako jsou například šperky, tak to nikdy nepřehánějte. Všechno musí být decentní. Každá žena má jistě svůj oblíbený prstýnek, náhrdelník nebo náušnice, tak to si určitě vezměte, třeba vám to i přinese štěstí. Doplňky by měly ladit k oblečení. Můžete své oblečení doplnit také například pěkným šátkem. Nejlepší doplněk, který ovšem můžete mít je úsměv, ten totiž sluší každé ženě.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.