Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Ke kvalitnímu šití potřebujete správnou techniku

Šití patří k oblíbeným činnostem nejedné ženy. A dá se říci, že v poslední době je tato činnost čím dál oblíbenější. A často se již nejedná jen o občasné šití pro domácí potřeby, ale i stabilní přivýdělek. Pokud i vy často a rádi šijete a chcete to dělat kvalitně, potřebujete k tomu správnou techniku. Tatam je doba, kdy se používala jen jehla, nit a ruce. Dnes jsou k dostání různé stroje, které dokáží udělat mnoho práce za vás.

Mezi velmi kvalitní a stabilní společnosti dodávající šicí techniku patří i společnost Šicí technika Brother s.r.o. V České republice funguje tato společnost, která má základnu v Japonsku, už přes dvacet let.

Šicí stroje Brother jsou pro začátečníky i pokročilé

Šicí stroje Brother ocení každá domácí švadlenka. Jsou vhodné právě pro domácí šití a na výběr jsou modely pro začátečníky i pokročilé. Díky těmto strojům je možné snadno vytvořit dokonalé oblečení na míru, bytové doplňky, přehozy, hračky nebo různé dekorace.

Domácí stroje Brother jsou jedny z nejrozšířenějších a nejvyhledávanějších na světovém trhu. Každý stroj je pečlivě kontrolován kvalifikovanými odborníky firmy Brother.

Tyto stroje nabízí skutečně neuvěřitelné možnosti. Můžete využít technologie i funkce, které u mechanických strojů použít nelze. Ovládání stroje je díky elektronice velmi jednoduché. Stroje mají mnoho vychytávek, např. tlačítko automatického zapošívání umožní zapošít tři stehy na začátku a konci šití. Pomocí elektronického regulátoru je možné šít i bez ovládacího panelu, dírky na knoflíky se šijí nejen stehem cik-cak, ale ještě je navíc dírka obšita několikrát rovnostehem. Na přehledném LCD displeji vidíte číslo programu, šířku i délku stehu, kterou můžete měnit až do šířky 7 mm u cik-cak stehů. U všech šicích strojů Brother je samozřejmostí LED osvětlení a sedmiřádkový podavač. U vybraných strojů máte i programovatelný automatický odstřih nití či kolenní páka.

Domácí šicí stroj Brother určitě nekupujete jen na krátkou dobu, ale chcete, aby vám dobře sloužil hodně let. Proto si vyberte takového výrobce, který vám garantuje kvalitu, poskytuje dobré servisní podmínky včetně možnosti dodávek náhradních dílů, a také se může chlubit i ochotnými pracovníky firmy. Kvalitní šicí stroj vám má sloužit dlouho a přinášet radost z dobře odvedené práce.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.