Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Buďte jako od Diora

Kosmetika Dior je jednou z nejexkluzivnějších značek, která pochází z Francie. V roce 1964 tuto značku založil Christian Dior, v dnešní době je název kosmetiky pouze Dior, bez křestního jména návrháře, jako tomu bylo dřív. Prestižní francouzská kosmetika vás oblékne nejen do příjemné vůně, ale nabízí i dekorativní kosmetiku, která je vysoce kvalitní a na pokožku působí hloubkově. Co se týče trendů tohoto roku, tak má Dior ve své řadě opět novinky. Nechte se vtáhnout do pastelových tónů dekorativní kosmetiky.

ErikaB / Pixabay

Dior Kingdom of Colours, tedy království barev pro tuto sezónu kde vévodí přírodní a květinové barvy. Dior určuje trendy a tak právě on přichází s tím, co se bude letos nosit. Jedná se o zeleno mandlové oční stíny, dále je to pak barva tmavě fialová, růžová a také třpytivě stříbrná. Co se týká palety očních stínů, tak tam si zcela jistě vyberete barvy, které budou letos in a to právě proto, že trendy letošního jara vznikají ve Francii v rukou předních světových značek. Tvářenka barvy červené a sladce růžové také patří do Diorovi letošní kolekce, kde tyto barvy vévodí a jsou symbolem tohoto roku.

Tužka na oči Diorshow je trhákem, který byste také měla mít a to proto, že je dokonalá, dobře se nanáší a ještě lépe v kombinaci s očním stínem vypadá. Perfektně s ní vytvoříte také kouřové líčení, které je tolik oblíbené. Chcete přípravek tři jednom? Pak sáhněte po Cheek a Lip GLow, což je velmi zajímavý kousek od Diora, který můžete použít jak na oční víčka, tak na tváře a také na rty. Červený odstín vás při líčení vyloženě nenabarví, ale bude lehce tónovat. Na tváři pak tento produkt vypadá naprosto dokonale a do jarní a letní kolekce tento kousek zcela jistě patří. Buďte in od Diora, zcela jistě nešlápnete vedle.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.