Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Originální vánoční dárky k Vánocům 2015

Advent se nezadržitelným krokem blíží a spousta z nás se pomalu pouští do nakupování vánočních dárků. Mnozí z nás si často lámou hlavu nad tím, jaký vánoční dárek pořídit sourozencům, prarodičům nebo partnerovi. Díky Firmě na zážitky si nemusíte dělat starosti tím, jestli vyberete dárek, který se jim bude hodit nebo zda najde daná věc v jejich domácnosti uplatnění. Firma na zážitky Vám dá typy na vánoční dárky, které nikdy neomrzí a na které budou velmi rádi vzpomínat ještě dlouhá léta potom. Takovým typem na dárek se může stát také let balónem.

McLac2000 / Pixabay

Z ptačí perspektivy si budou moci Vaši nejbližší prohlédnout naši vlast. Při letu balónem zažijí pocit svobody a nezávislost. Tento nevšední zážitek je vhodný, jak pro zamilované páry, tak pro ty, kteří se chtějí odpoutat od každodenních starostí. Let balónem je možné absolvovat na několika místech v České republice. Vybrat si tak budou moci Vaši obdarovaní k tomuto zážitku Olomouc, Český Krumlov, Český ráj nebo Pálavu. Více typů na vánoční dárky najdete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/.

Velmi populární zážitek představuje také bungee jumping, který je skutečným spouštěčem adrenalinu do žil. Při tomto zážitku totiž tuhne krev v žilách i těm největším odvážlivcům. Při bungee jumpingu si obdarovaný užije několik metrů volného pádu. Vašim prarodičům můžete udělat pod vánočním stromečkem některým z gurmánských zážitků. Na začátek jejich mnohaletého vztahu budou moci zavzpomínat například při večeři pod krápníky. Na dobrém jídle si budou moci pochutnat v restauraci v krápníkové jeskyni, která se proslavila již za první republiky jako divadlo nebo kabaret Revoluční scény. Tato krápníková jeskyně je proslavena mimo jiné také působením slavného herce a baviče Vlasty Buriana.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.