Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Netravte Vánoce sama. Seznamte se díky online seznamce ještě dnes.

Ani byste netušily, kolik žen a mužů je nedobrovolně samo. Někomu nevyšel vztah, někomu se jej ještě vůbec nepodařilo najít. Mnoho osob žijících single se samotou trápí, ale nenachází odvahu začít se aktivně seznamovat. Nemusí jít jen o seznamování živě, na večírcích, párty, výletech atd. Můžete se pohodlně a ze soukromí domova seznamovat kdykoli během dne či noci. Stačí navštívit online seznamku a odpovědět na inzerát, nebo vložit inzerát svůj vlastní.

mana2014 / Pixabay

Aby to vyšlo, volte kvalitní seznamku

Jste nedůvěřivá? Nevadí. I nedůvěřivé a ostýchavé dívky či ženy se díky seznamce mohou seznámit. Je na vás, co vše o sobě prozradíte, jestli si budete s dotyčným nejdříve delší dobu psát a pro osobní schůzku se rozhodnete až po pečlivém zvážení. Budete mít dostatek času i možností pokládat dotazy, abyste se přesvědčila, že onen muž skutečně stojí za poznání.

K úspěšnému seznámení pomůže i to, vložíte-li svůj inzerát na seznamku, kde to žije. Populární seznamka je navštěvovaná, známá, návštěvníci se houfně obměňují a vy tak máte větší šanci na to, že vám odpoví více mužů a mezi nimi ten pravý.

Až se sejdete, buďte okouzlující

Po několikadenním či týdenním dopisování jistě poznáte, jestli vás daný muž zaujal. Možná si vyměníte fotografie, možná si i zavoláte. Domluvíte si první rande a to je velmi důležitá schůzka, na které jednoduše musíte působit výborně. Navoďte si dobrou náladu koupelí, nákupem hezkého šperku nebo návštěvou kamarádky před schůzkou, ale ještě před tím si pečlivě naplánujte svůj outfit. Vyberte si z dámských svetrů, halenek, kalhot i obuvi to nejlepší, co vám sedne. Určitě nesmí chybět nevtíravá, lehká vůně, krásné líčení a dejte si záležet i na nehtech. Buďte tento večer tou nejdokonalejší ze všech.

Věřte, že svého milého potkáte. Díky online seznamce se to stane, i když jste během dne pracovně vytížená. Stačí to vyzkoušet.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.