Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Víte, čím doladit váš outfit? Pomohou luxusní hodinky.

Nejedna žena se trápí tím, jaké doplňky a šperky si vybrat k oblečení, aby mělo skutečně šmrnc. Musíme kombinovat barvy, módní styly, nedají se použít stejné korále k pruhované halence, jako ke krajkovému upnutému topu… To stejné se děje, jestliže chceme náš outfit doplnit náušnicemi, šátkem, či např. opaskem.

Tohle vše ale nebudete řešit, jestliže si vyberete stylové hodinky, které budou univerzální a svým decentním, přesto krásným vzhledem, oslní při jakékoli kombinaci oblečení.

Kamínky a blýskavé ozdůbky

Zvolit si můžete hodinky se zdobením. Dbejte však na to, aby nebyly příliš přeplácané. Mohly byste působit spíše jako malá holčička, která se chce blýsknout a je jí jedno, kolik třpytek na sobě má. Dobré je volit hodinky s jedním, dvěma kamínky, které byť upoutají, nepůsobí násilně. Takové hodinky najdete v různých barevných provedeních, ať už máte rádi stříbrnou barvu, nebo třeba černou či zlatou.

Pro sportovně založené

Je pravdou, že sportovní hodinky se nehodí k elegantní halence a sukni. Jestliže ale patříte k ženám, které se oblékají spíše do ležérní a sportovní módy, skvělým kouskem pro vás bude právě sportovní model. Může se vyznačovat výrazným řemínkem, barevností, zajímavým ciferníkem s číslicemi i ručičkami, a jestliže budete odvážné, ani tvar nemusí být úplně obyčejný.

Dejte na kvalitního výrobce

Další možností je vybrat si a koupit hodinky od světoznámého výrobce. Objednejte si nové hodinky Casio. Tato společnost patří ke špičkám na světovém trhu a pracují pro ni ti nejlepší návrháři. Jestliže se podíváte na typy hodinek, které prodává, můžete si být jisti, že nekoupíte model, který nebude v módě, nebo by nepůsobil dokonale.

I když si hodinky nekupujeme často, měli bychom vědět, že právě díky nim můžeme povznést náš celkový vzhled, a proto bychom je k tomuto účelu měli používat. Stačí mít v zásobě dvoje, troje kvalitní a budete vědět, že váš celkový vzhled bude vždy posunut do vyšší sféry.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.