Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Gel Miracle od Sally Hansen

O tom, že gelové a akrylové nehty začínají být pasé a do kurzu přicházejí nehty přírodní, není pochyb. Udržet přírodní nehet krásně nalakovaný, však není vůbec snadné. Lak se velmi brzo odlupuje, a proto na nehtech nevypadá hezky. Unikátní novinku přinesla na trh firma Sally Hansen, která uvedla do prodeje gel na nehty, který se nanáší stejně jako lak a kde není potřeba mít doma zapékací troubu, ve které gel zatvrdne. Pořiďte si domu manikúru pro domácí použití, která bude vypadat, jako byste právě přišla ze salonu. Na výběr máte z mnoha moderních odstínů laků. Letos frčí barvy a těch máte v gelovém laku Miracle opravdu mnoho a samozřejmě nechybí ty nejžádanější jako je růžová, červená, fialová a to v různých odstínech.

WerbeFabrik / Pixabay

Firma Sally Hansen nabízí intenzivní odstíny, které mají vysoký lesk. Co budete k vašim dokonalým nehtům potřebovat? Zapomeňte na LED lampu. Vyberete si pouze odstín laku, který se vám líbí a přetřete jej bezbarvým Top Coat. Nic jiného není potřeba. V této fázi se o své nehty nemusíte 14 dnů starat a nemusíte je lakovat. Tato technologie nadchne každou ženu, ušetřete si práci s věčným lakováním a odlakováváním vašich nehtů. Neškoďte jim. Jak je možné, že vám lak na nehtech vydrží tak dlouho? Miracle Gel totiž obsahuje patentovanou technologii, která umožní vyšší úroveň aktivních prvků s kontinuálním účinkem v každé vrstvě a tím zajistí dlouhotrvající a lesklou manikúru.

Vrchní gel obsahuje iniciátor. Laky se vytvrdí bez použití lampy. Nehty se velmi snadno odlakují a to jakýmkoliv odlakovačem. Odlakovač může a nemusí být acetonový a odlakování probíhá úplně stejně, jako když odlakujete běžný lak. Jde to snadno a bez námahy. Pokud máte přírodní nehty, vyzkoušejte tuto novinku i vy, uvidíte, že s ní budete spokojeni, protože na trh přišlo něco, na co jsme už velmi dlouho čekaly.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.