Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Vyzdobte se barvami pro rok 2016 – spojuje je jemnost a něžnost

Také se každý rok těšíte na okamžik, kdy dojde k vyhlášení barvy pro následující rok, kterou zvolíte-li, budete nejen krásná, ale také skutečně trendy? Vězte, že letos kralují hned dvě barvy. Společnost Pantone, která každý rok určí jednu barvu, tentokrát porušila svou zásadu a neurčila jen barvu jednu, ale rovnou dvě. Jsou to pastelový odstín starorůžové s názvem Rose Quartz a pastelově modrá Serenity. Trendem pak bude kombinovat tyto dvě barvy společně.

tmhabeer / Pixabay

K čemu všemu je použít

Barvu můžete zvolit např. pro oživení vašeho účesu. Krásně vynikne jak v bloňdatých vlasech, které protnou pramínky modré a růžové, tak ve vlasech brunetek. Ať už chodíte nakrátko, nebo máte dlouhé vlasy k lopatkám, efekt bude jedinečný.

Stejně tak se dají tyto barvy skvěle použít k volbě barvy laku na nehty, stíny na oči, nebo třeba jemnou růžovou rtěnku.

Skvěle se doplní s jinými barvami

Díky jemnosti se tyto dvě barvy skvěle kombinují s dalšími barvami. Můžete k nim kombinovat oblečení ve studeně zelené nebo tmavé lila barvě, hodí se k nim i tmavá modrá, různé odstíny hnědé, šedé, vínově červené nebo třeba tělové barvy. Také s broskvovou si rozumí, jako s odstíny khaki zelené nebo třeba bohatě zlaté.

Nebojte se experimentovat

Jestliže chcete použít obě barvy, nebojte se je nakombinovat např. společně v podobě laků na nehty. Zvolíte-li např. modrou bundu a šedé kalhoty, budete prostě jedinečná. Nezapomínejte na ně ani později v průběhu roku, až vás pošimrají paprsky slunce. Budou krásně svítivé v kombinaci s opálenou pletí, ať už na rtech, očních víčkách nebo nehtech.

Barvy Rose Quartz a Serenity se vám budou zaručeně líbit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.