Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Chytrý průvodce výběrem kočárku

Očekáváte narození miminka? Výbavičku máte koupenou, postýlka je smontovaná, taška do porodnice sbalená a vy jste tak trochu pověrčivá a stále ještě nemáte vybraný kočárek? Nebuďte! Výběr kočárku není jednoduchá záležitost a jeho odkládání na poslední chvíli není moudré řešení. Poradíme vám, co vše je třeba při výběru zvážit a jako bonus máme tip na místo, kde nakoupíte opravdu výhodně._files_variant_variant_13148967.jpg_280_280

Důležité vlastnosti kočárku

Zhruba první rok života bude vaše dítě v kočárku trávit hodně času, proto musí na prvním místě stát vhodná volba konstrukce. Kočárek by měl být lehký, skvělou volbou je aluminiová konstrukce, která je pevná a současně lehká. Tuto konstrukci mají například kočárky Firkon.

S konstrukcí jde ruku v ruce provedení. Volte mezi kočárkem s hlubokou korbou a trojkombinací. Hluboká korba je pro děti příjemná a bývá větší, takže dítě využije kočárek po delší dobu. Mezi top patří kočárky Patron, které jsou vybaveny technologií „clip-a-go“, díky které se snadno korba nasazuje na podvozek.

Důležitá jsou kolečka. Jestliže víte, že budete s kočárkem častěji jezdit po zpevněném povrchu, jsou lepší malá plastová kolečka. Díky nim se s kočárkem lépe manipuluje. Velmi oblíbený je například kočárek Camarelo MALAGA, který je díky promyšlené konstrukci ideální do města. Naopak do terénu jsou vhodná větší nafukovací kolečka s odpružením. To eliminuje otřesy.

Nezapomínejte ani na doplňky. Pro zimní období je vhodný náručník. Pro léto je vhodný slunečník a oceníte i pláštěnku. Chytrým doplňkem kočárku je držátko na láhev a praktická je taška, kterou pověsíte na řidítka. Pokud máte starší dítě, pořiďte mu stupátko, na které si stoupne a také se poveze.

Kde nakoupíte výhodně?

Chcete-li kvalitní kočárek za nízkou cenu, podívejte se na nabídku obchodu AAAkočárky.cz. Najdete zde nejen kočárky, ale i další příslušenství, nechybí postýlky, krmení, potřeby pro koupání, nosítka a jiné.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.