Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Oblečení na jógu ve stylu Bali

Chcete začít s cvičením jógy nebo už ji praktikujete a necítíte se příjemně v klasickém volnočasovém outfitu? Není divu, většina triček i kalhot se vyrábí z bavlny s příměsí umělých vláken, která nedokážou dostatečně sát pot. Navíc se v takovémto oblečení nebudete cítit příjemně i díky nevhodnému střihu. Optimální jsou kvalitní značkové oděvy určené přímo na jógu. Vsadíte-li na eshop Sitara, určitě neprohloupíte. Na jeho nabídku se soustředíme v následujících řádcích.tyrkysove-joga-tilko-zlaty-lotus

Radost a pohyb ve stylu Bali

Jestliže v sobě hodláte probudit radost a vztah k józe, Sitara to určitě dokáže. Jednotlivé modely jsou designově laděny ve stylu Bali. Právě tento ostrov v Indonésii je totiž pro mnohé symbolem věčného slunce, inspirace a pohodových chvilek strávených u krásných mořských břehů. Bali nabízí svobodu, která je při józe velmi důležitá, abyste nalezli spojení mezi fyzickou a duševní stránkou vaší osobnosti.

Tílka s tradičními symboly

Jedním ze základů nabídky zmiňovaného eshopu jsou jóga tílka. Šijí se ze 100% bavlny ve střizích, jež přesně korespondují s filosofií cvičení jógy. Vybírat si lze jak z volné, tak i upnuté varianty. I barevně není problém najít přesně takový odstín, který vám bude vyhovovat. Z tradičních východních symbolů jmenujme například ÓM. Tento sanskrtský znak symbolizuje absolutno a sjednocuje v sobě veškerou moudrost. Moc hezky vypadá ve zlaté variantě v kombinaci s černým podkladem tílka.

K józe patří i tradiční šperkybronzova-mala-

Zatímco k jiným pohybovým aktivitám si většinou sundáváte nejrůznější řetízky a náramky, u jógy je tomu jinak. Stylové tradiční šperky si naopak poříďte! Sitara nabízí nejen náhrdelníky z kamínků, rudrakshi anebo magnezitu a jiného materiálu. Vybírat si budete moci i náramky, náušnice, prstýnky či talismany. I díky některému z vybraných šperků budete vypadat hezky a pomůže vám i v nalezení duchovní rovnováhy.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.