Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Být sexy, znamená cítit se sexy

Slovo sexy v každém evokuje něco jiného. Avšak většina mužů hned napadne pohled na ženu, která je oděná pouze spodním prádlem. Ano, je pravdou, že právě spodní prádlo je hlavním bodem a je velmi důležité, aby si jej ženy správně vybraly.

jackmac34 / Pixabay

Prádlo musí sedět

Výběr podprsenky je pro mnohé ženy velmi obtížné, avšak důležité, protože by se právě tento výběr neměl podceňovat. Je velice důležité, aby si žena vybrala spodní prádlo, které jí sedne. Spousta žen si bohužel vybírá prádlo, které je menší, aby podpořily bujný dekolt, avšak velice tím ubližují svému zdraví. Jednak si zbytečně stahují plíce, ale hlavně daleko více zatěžují zádové svaly a někteří odborníci říkají, že díky špatné zvolené podprsence může docházet až k migrénám či závratím, takže určitě se nedívejte jen na to, jak bude váš dekolt vypadat, ale hlavně na to, abyste se cítily pohodlně.

Prádlo, které nikdy nesmí chybět

Je naprostou samozřejmostí, že žena musí mít více než jednu podprsenku. Avšak jen málokteré má více druhů, což je špatně. Každopádně musíte být vybaveny nejen sexy podprsenkou, která podpoří dekolt, ale také klasickou látkovou, kterou si můžete vzít třeba na sport anebo se v ní procházet doma. Protože všechno chce mít svou volnost.

Materiál versus barva

Každá žena si vybírá prádlo, které se jí líbí, ať už se jedná o materiál či barvu. Avšak měli bychom také myslet při jaké příležitosti a s jakým oblečením budete spodní prádlo nosit, protože i to je důležité. Spodní prádlo by mělo korespondovat s ostatními oděvy. To znamená, že je super mít doma krajkovou podprsenku, kterou potěšíte třeba drahou polovičku, avšak když máte nějaké úplné tričko, tak krajka půjde poznat. A právě pro tyto situace je dobré mít doma i jen hladkou podprsenku. Stejně tak je to i při výběru barev. Ženy mají mít jak černou, tak i tělovou či nějakou světlou barvu spodního prádla, tak aby si mohly vzít i světlé blůzky a podobně.

Podprsenka a kalhoty jsou pár

Každý přece ví, že pojmem spodní prádlo označujeme v případě žen jak podprsenku, tak i kalhotky. Prostě tyto dva kousky patří k sobě a opravdu by tomu tak mělo být. Takže pokud si budete kupovat podprsenku, měli byste k ní mít i kalhotky, což není problém, protože dnes se spodní prádlo prodává v setech. A navíc když jdete třeba na prohlídku k lékaři, tak musíte mít spodní prádlo, které spolu ladí.

Buďte na své prádlo šetrní

Samozřejmě, že spodní prádlo musí nejen dobře sedět, ale také dobře vypadat. Samozřejmě, že se každému líbí něco jiného. Avšak nyní je řeč o praní, protože i nešetrným praním může dojít k jeho opotřebování. A proto je lepší, abychom prali spodní prádlo opravdu v rukách, protože pračka není opravdu moc šetrná, i když použijete různé sáčky na praní a podobně.

Výběr spodního prádla není pouze záležitost na pár minut. Opravdu tomu věnujte dostatek času.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.