Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Plánujete již letošní dovolenou? Nechte se inspirovat, kde se vydat.

Je duben a kvapem se blíží letní měsíce, v nichž si spousta z nás dopřává zaslouženou dovolenou. Někdo se vydává do nedalekých luhů a hájů u nás, někdo si neumí představit dva týdny strávené jinak, než u moře. Jestliže patříte do druhé skupiny cestovatelů, určitě vám přijde vhod inspirace, kde byste mohli zavítat právě při letošní dovolené.

Kouzelný Rhodos

Jedním výjimečným místem, které stojí za zhlédnutí, je bezesporu Rhodos. Dovolená na Rhodose je plná slunce, tepla, krásné čisté vody, užít si můžete i mnoho vodních sportů, ochutnat cizokrajnou kuchyni… Ti, co se rádi baví v noci, si určitě dopřejí diskotéky nebo ochutnají lahodné koktejly v barech, v nichž to žije do brzkých ranních hodin.

Díky teplému počasí budete moci trávit čas v lehkém oblečení, ženy užijí elegantní dámské šaty, pánové si vystačí s bermudami a tričkem. Nesmí chybět pohodlná lehká obuv, pokrývka hlavy a také dostatek opalovací kosmetiky.

Už jste byli na Krétě?

Dalším místem, které každoročně navštíví poprvé či opakovaně velké množství návštěvníků z celého světa, je Kréta. Vycestujte na ostrov Kréta a poznejte krásy historie i současnosti. Tamní obyvatelé vás rádi pohostí, nabídnou vám možnost poznat jejich způsob života a budete-li chtít poznávat minulost, přijdete si zaručeně na své. Moře i pláže jsou zde krásně čisté, dlouhé, jako stvořené pro romantické procházky či dovádění dětí.

Potěší vás jistě i slevy, které můžete právě teď využít. Na Krétu se můžete dostat velmi levně, lehce najdete zájezd se slevou 16%, 20% i více, což znamená úsporu několika tisíc korun z původní ceny.

Neváhejte a vyberte si letní dovolenou už nyní. Získáte bohatou nabídku zájezdů, z nichž si vyberete ať už chcete strávit 2 týdny relaxováním a příjemným nicneděláním, nebo jste naopak aktivní a během dovolené chcete poznávat, hledat a zkoušet.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.