Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

I lakování nehtů patří k módě

Mnoho žen si potrpí na detaily, zejména co se týče moderních doplňků. Jsou ženy, které vyhledávají i trendové laky na nehty, což je jedině správně, protože nehty jsou naši součástí a měly by do celkového vzhledu dokonale zapadat.

Sexy dáma se vším všudy

Pokud chcete, aby z vás byla opravdu sexy dáma se vším všudy, tak se musíte zaobírat i detaily jako je trendy lak na nehty. Ačkoliv vám to může připadat jako detail ve skutečnosti je věc, které si mnozí všímají. Můžete na sebe obléct cokoliv sexy a krásné, ale pokud budete mít ošklivé a neupravené nehty, tak vám stále bude chybět kousek k dokonalosti. Někdy to nevyžaduje tu správnou barvu, někdy stačí i nehty bez laku, ale musí být opravdu pěkně upravené. A rozhodně platí pravidlo, že je lepší jít bez laku, než vyjít s lakem, který je orýpaný.

Já chci mít krásné nehty!

Je mnoho dam, zejména dámy, které mají pozice, u nichž se vyžaduje perfektní vzhled, které navštěvují manikúru a dokonce si nechávají své nehty upravovat uměle, například nanášením gelových nehtů a podobně. To je rozhodně správná volba, avšak pokud do svého vzhledu nechcete investovat mnoho peněz, tak stačí, když si koupíte nůžky na nehty, pilník a kvalitní lak na nehty.

Zlatá klasika, kterou nic nepokazíte

Některé ženy se bojí dát svým nehtům barvičku, aby nebyly příliš výrazné a divoké. Avšak už několik let je velkým hitem lak na nehty, který má jemné pastelové barvy, což je perfektní volba. Jednak jsou to jemné barvy a jednak to žádný vzhled nerozbije, protože levandulově fialová, meruňkově oranžová a podobné sladké a něžné barvy se hodí snad ke každému oblečení. A navíc se to velice hodí k seriózním polováním, jako je pozice sekretářky, úřednice a lidí, kteří jsou v kontaktu se zákazníky, protože péče o samu sebe o vás mnohé vypovídá.

Lak anebo kůže?

Existují i perfektní kombinace, při kterých snad ani nepoznáte, že jsou vaše nehty nalakované a přitom jste vysoce módní. Jedná se zvláštní efekt, který vytváří laky barvy kůže. Tyto laky na nehty jsou nejen vysoce moderní, ale také mohou pomoci zakrýt pár nedostatků. Zejména pokud jste žena, která má trochu kratší a tlustější prstíky, protože splynutím nehtu s kůží opticky svůj prst prodloužíte.

Nebojím se barev!

V případě, že jste jedna z žen, které se nebojí trošku extravagance a odvážnosti, tak si rozhodně na tento rok pořiďte laky na nehty v opravdu výrazné růžové barvě. Jestli nejste úplně milovnice barbie růžové barvy, klidně můžete sáhnout po podobných odstínech, jako je i fialová, purpurová či vínová, ale je opravdu důležité, aby tato barva byla vidět. Nejlepší jsou laky největšího lesku, protože to dá nehtu úplně jiný efekt. Takové laky na nehty jsou sice odvážné, ale také dokážou dokonale nahradit některé doplňky, dokonce jsou i zástupci některých šperků, protože udržované nehty s krásným a moderním lakem jsou šperkem samy a o sobě.

Nepodceňujte maličkosti, protože i malý detail může váš vzhled odradit anebo naopak dokonale doplnit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.