Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Brýle a líčení, jde to!

Brýle jsou nejen krásným doplňkem, ale také nedílnou součástí mnoha žen, protože je stále více žen i mužů, kteří mají různé zrakové vady. Je to způsobeno mnoha aspekty a jedním z nich je i čas strávený u počítače. Ovšem nošení brýlí je někdy omezující, například, jak se může žena nalíčit pod brýlemi?

Vidím, že nevidím

Nalíčit se pod brýlemi je poměrně složité. V případě, že člověk trpí nějakou oční vadou, tak je opravdu těžké sundat brýle a nalíčit se, a proto se spousta žen s brýlemi nelíčí vůbec. Mnohdy je to škoda, neboť i jemné líčení, může rozzářit váš obličej. Ovšem když si sundáte brýle a vidíte rozmazaně či skoro nevidíte, tak je opravdu téměř nemožné se krásně nalíčit a přes brýle to také nelze. Tak jak se tedy líčí ženy, které nosí brýle? Je to sice těžké, ale lze to. Zde je pár rad, jak můžete bojovat s líčením, i když nosíte brýle.

Lupa je pomocník

Ženy, které mají problém s viděním na blízku, mohou využít velkého pomocníka, kterým je lupa. Díky lupě si mohou sundat brýle a líčit se pohodlně i bez nich. Mnohdy je lupa zabudována přímo v zrcátku, je to takzvané zvětšovací zrcadlo, které usnadňuje život právě těmto ženám. Je to snadné, ale nemůže to pomoci všem ženám, protože existuje velká škála očních vad, na které zvětšovací zrcátko opravdu neplatí. Pravdou je, že zvětšovací zrcátku nemusí být nutně jen pro ženy, které nosí brýle, naopak kupují si je i ženy bez brýlí a to jen, proto aby se ujistili, že jejich líčení je dokonalé.

Speciální brýle

Poslední dobou se na trhu objevují i speciální brýle, které vám líčení usnadní. Jedná o brýle, které jsou upraveny, tak že se jedno sklo dá sklopit a přes druhé se můžete krásně dívat a jednoduše se líčit. Opět je to velký pomocník, avšak musíte najít ty správné brýle. Mnoho obchodů prodává tyto brýle s pouze zvětšujícími skly, což nemůže pomoci všem očním vadám.  A právě proto mnoho žen využívá pernamentní líčení. To vám usnadní nejen spoustu práce, ale také mnoho starostí.

Do rukou odborníků

Dalším způsobem, jak se mohou ženy s brýlemi líčit je navštívit odborníky. Pravdou je, že tento způsob je nejen finančně, ale také časově náročný, ovšem jsou ženy, které si nechají udělat pernamentní líčení, což je způsob, pomocí kterého budete nalíčená, a líčidla vám vydrží delší dobu. Může se to přirovnat k tetování, ovšem není to úplně tetování, protože líčení nevydrží na vždy a také vás to nebude bolet. Mnohdy je to opravdu výborné a pohodlné řešení, neboť líčení vydrží několik dní a vy si můžete užívat krásně zvýrazněný obličej.

Nalíčit se bez brýlí, když jste na ně odkázání, je opravdu složité. Tak jako to dělají ženy, které nosí optické brýle, a přesto jsou krásně nalíčené?

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.