Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Perfektní rozčesávání vlasů – to je Tangle Teezer

Už máte dost toho, jak vám kartáč cuchá vlasy? Vyzkoušejte změnu, kterou budou vaše vlasy milovat.

Kartáč Tangle Teezer je určený k jemnému rozčesávání vlasů. Je doporučovaný světovými stylisty a kadeřníky. Je šetrný k vlasům, které jemně rozčesává, zanechává je hladké a hebké. Jeho tvar perfektně padne do ruky a je vhodný pro všechny typy vlasů.

Nevšední vlastnosti kartáče Tangle Teezer

Svoje kudrny už nemusíte zbytečně cuchat obyčejným kartáčem. Tangle Teezer jemně rozčeše i ty největší vlny. Postará se o bezproblémové rozuzlení i velmi zacuchaných vlasů. Jemně je pročeše a dodá jim lehkost. Vlasy jsou načechrané a krásné. Jeho použití je vhodné jak na mokré, tak i na suché vlasy.

Tento úžasný kartáč vytvořil kolorista Shaun P. Tangle Teezer podporuje pružnost vlasů a zabraňuje jejich lámání a třepení. Kartáč je navíc vhodný i pro děti, zvláště pak pro holčičky s delšími vlásky, kterým se velmi často tvoří uzly. Kartáč dětské vlásky jemně rozčeše a zanechá je hebké a jemné.

Jak Tangle Teezer funguje?

Kartáč má velmi měkké a pružné gumové štětiny, které se přizpůsobí každé struktuře vlasů. Nad zasukovaným místem se štětiny ohnou a postupným rozčesáváním suk rozmotají. Kartáč nevytrhává vlasy a štětiny o jednotlivé prameny navíc pečují. Uhlazují vnější vrstvu vlasu a zanechávají je lesklé a hebké.

O vlasy je nutno pečovat. Jejich zdraví závisí na správné volbě přípravků, které používáme. Kromě šamponu je dobré používat také kondicionéry a jednou za čas i vlasové masky nebo oleje. Pokud volíme kvalitní přípravky, naše vlasy jsou zdravé a vitální. Jejich zdravý vzhled však můžete podpořit i pomocí kartáče Tangle Teezer.

Obyčejné kartáče narušují vlasovou kutikulu a způsobují, že jsou vlasy slabé a začínají se lámat.

Pečujte o své vlasy s láskou

Kutikula je tenká vrstva, která pokrývá celou délku každého vlasu. Když se kutikula naruší, vlas slábne, ztrácí pevnost a stává se velmi křehkým a snadno se zlomí.

Díky používání kartáče Tangle Teezer se vaše vlasy rozzáří zdravím a krásou. Budou silné a zároveň krásně jemné. Jejich struktura se natolik posílí, že mohou přestat vypadávat.

Tangle Teezer nabízí několik variant těchto hřebenů a navíc také v několika barevných kombinacích.

Do tohoto kartáče se opravdu hodí investovat. Pozor ale na padělky! Sami je nemusíte ani poznat, proto raději nakupujte u autorizovaných prodejců. A pokud si nejste jisti pravostí kartáče, nebojte se kontaktovat výrobce.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.