Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

I na kosmetice se dá ušetřit

Každá žena, ale i muž používá kosmetiku. Kromě dekorativní kosmetiky to mohou být mýdla, vůně, šampony, kondicionéry, sprchové gely, laky na vlasy, zubní pasty a podobně. Kosmetika je součást každého z nás, i když to na první pohled nevypadá.

Jak ušetřit na kosmetice? V první řadě je dobré sledovat akce, které se vám nabízejí. Některé firmy občas udělají akci 1+1 zdarma, nebo dávají zboží se slevami. Takové slevy se nabízejí jak v drogeriích, tak i v supermarketech.

Další způsob, jak ušetřit na kosmetice, je stát se kosmetickým poradcem a to například u Avonu, či Oriflame, protože zde jako distributor, máte slevu 25% z prodané kosmetiky. Avon dává slevy za určitý prodej, podle toho, za kolik jste produkty prodali, Oriflame dává 25% slevy bez toho, za kolik jste uskutečnili prodej.

Díky tomu pak získáte slevu i za nákup pro svou vlastní potřebu, i tyto firmy dávají své zboží do akcí, pro vás je navíc distributorská sleva. Pokud chcete na kosmetice ušetřit, máte další možnost a to vydat se na nákupy do Německa, toto se však vyplatí jen tehdy, máte-li Německo blízko.

Kosmetika se dá také nakupovat se slevou přes dodavatele z Číny, kde je však velmi dlouhá doba doručení. Záleží tedy na tom, jak moc na dané věci spěcháte. Další možnost jak na kosmetice ušetřit, je nakupovat si kosmetiku podle ceny.

Šetřit na kosmetice se jistě dá, ale kvalitu kosmetiky byste na druhou stranu neměli podceňovat, co se například týká vlasové kosmetiky a pleťové kosmetiky, nebo zubních past, není zrovna nejlepší kupovat to nejlevnější, ale koukat na kvalitu, které dané výrobky nabízejí.

Kosmetické produkty používá každý z nás a to již od narození. Malé děti potřebují speciální dětskou kosmetiku, která je taktéž různě cenově dostupná a taktéž bývá i v akci. Chce to především akce sledovat a vyhledávat je. Vidíte-li, že vám něco dochází, pak raději nakupte věc dříve a levněji, než na poslední chvíli a draze.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.