Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jak se nalíčit na diskotéku

Diskotéka je místo, kam než vyrazíme, věnujeme svému vzhledu mnohem více času, než když jdeme například do práce, nebo do školy. Vzhled je v tomto podniku velice důležitý a dalo by se říci, že hraje klíčovou roli a tak dlouho přemýšlíme, co si vezmeme na sebe a jak se nalíčíme.

Líčení na diskotéku může být klidně výrazné, protože do takovéhoto podniku, to prostě patří. Zvolit můžete jak černé, kouřové líčení, tak výrazné linky a výrazné barvy rtů. Berte zřetel na to, že na diskotéce vám bude nejspíše teplo a pokud budete tančit, tak se i zapotíte.

Proto je dobré použít kvalitní make-up, který se vám nerozteče a něco vydrží. Použijte tedy rozhodně fixátor make-upu, protože ten zajistí, že vám make-up bude držet déle. Velký zřetel berte především na oční stíny, kam fixátor naneste.

Po ruce mějte na diskotéce i rtěnku, kterou budete potřebovat docela často, protože ji budete muset přetírat po každém napití se ze skleničky. Pokud to jde, vyžádejte si od obsluhy brčko, které zabrání tomu, aby vaše rtěnka z vašich rtů mizela příliš rychle.

Na diskotéku se tedy ličte výrazně a tak, abyste na sebe upoutala pozornost v tom dobrém slova smyslu. Líčení podtrhne váš outfit, který dolaďte ještě dokonalým účesem. I když domů zcela jistě přijdete až k ránu, nezapomeňte se před spaním odlíčit a ošetřit svou pleť nočními přípravky.

Důkladné odlíčení se, je stejně důležité, jako dokonalé líčení. Na party a na diskotéky používejte kvalitnější přípravky, abyste dokonale zakryla jak případnou únavu, tak i nedokonalosti, které je zakrýt potřeba.

Kromě líčení očí, rtů a tváří, nezapomeňte také na vaše nehty, které jsou vizitkou každé ženy a pokud máte na nohou otevřené boty, tak si nezapomeňte nalakovat ani nehty na nohou.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.