Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jako panenka z módní přehlídky

Móda je slovo, které nás doslova pohlcuje. Moderní oblečení určují módní návrháři, ovšem je to jediné, s čím nám mohou návrháři poradit? Poslední dobou se velice uchytilo líčení podle moderních přehlídek, což znamená krásně lesklé víčka, které na větší vzdálenost mohou připomínat oči panenky, líbí se vám to a už jste to vyzkoušeli?

Tak správná líčidla

Pravdou je, že módní návrháři si mohou dovolit do prohlídek investovat mnoho peněz a rozhodně na ničem nešetří, takže i líčidla budou poměrně kvalitní a drahá, což bude pro běžné ženy trochu oříšek. Která ženy by chtěla dávat půlku ne-li více výplaty do líčidel? Samozřejmě, že takových se najde jen málo, a proto nenutné najít jiný způsob, jak tento efekt vytvořit.

Náhrada, která funguje

V případě, že se vám líbí mít lesklá oční víčka jako panenka, pak existuje pomůcka, která nestojí příliš mnoho a dokáže tento efekt vytvořit. Není to nic jiného, než klasický lesk na rty. Musí být průhledný a vy se nesmíte bát nanášet si jej na oční víčka. Stačí trocha improvizace a budete jako byste přišla z přehlídkového mola.

Jdeme malovat

Líčení má každá žena ráda jiné, a také záleží na příležitosti, na kterou se zrovna chystáte, protože odlišné líčení se hodí na odlišné akce. Výhodou je, že lesklá oční víčka můžete nosit jak na nějakou významnou či společenskou událost, tak i na běžné líčení do práce, města a podobně. Pokud jste žena, která má ráda přirozený styl a líčí se nevýrazně, pak je tento efekt pro vás vhodný, protože stačí, když nanesete lesk na víčka, dáte řasenku a máte nenápadné, ale dokonalé líčení. Naopak, když potřebujete své oči rozzářit nějakou barvou, pak stačí pod lesk dát nějaké oční stíny. Záleží na tom, co se vám líbí, co si oblečete a podobně.

Lesk na očích, není to nebezpečné?

Některé ženy se mohou zarazit při myšlence, že by si měly nanášet lesk na rty na svá oční víčka. Vzhledem k tomu, že je lesk určen pro aplikaci na obličej, nemělo by vám vůbec ublížit, když si jej dáte na oční víčka. Samozřejmě, že musíte dávat pozor, abyste se nedopatřením nepíchli do oka či se vám lesk jiným způsobem nedostal přímo do oka, ale to je málo pravděpodobné, navíc toto nebezpečí hrozí při každém líčení, protože i řasenkou si můžete nedopatřením píchnout do oka.

Neumažu se?

Některé ženy mají také obavy z toho, že si kvůli lesku na rty mohou umazat oblečení, když se budou oblékat. Na to existuje jen jedna rada, a ta zní, že je potřeba se nejprve obléknout a až potom se líčit. Kromě toho stejně jako lesk na rty vám může oblečení umazat i řasenka, make-up či jiná líčidla, takže lesklá oční víčka by neměla dělat žádné problémy navíc.

Pro někoho umělý vzhled připomínající panenku, pro jiné perfektní moderní nápad. Nebojte se něčeho nového, zejména když je to moderní, lesklá oční víčka jsou svěží.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.