Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená, Praktické rady

Když do zahraničí, tak s pojištěním!

Cestování po světě je dnes velice snadné, a dokonce někdy i extrémně levné. Kdo by si za minulého režimu pomyslel, že si bude moct zajet na víkend na lyžovačku do Alp? Případně se na otočku podívat k Jaderskému moři? Dnes takové příležitosti máme. Během cestování se zdá svět jako idylka. Přesto je nutné být neustále ve střehu. Stačí chvilka nepozornosti a neštěstí je na světě…

Některým věcem nelze předejít, proto je nutné se pojistit

Abyste minimalizovali problémy, vyřiďte si před každou cestou pojištění do zahraničí. Pokryje mnoho pojistných rizik, za které byste si v cizině pořádně připlatili. O čem je řeč? Existuje celá řada případů, kdy musí člověk v zahraničí sáhnout hluboko do kapsy. Stačí, když ho potká úplná banalita jako bolest zubu, a už musí zaplatit několik tisíc, aby se dočkal ošetření.

nestrezena.cz_ergo_cz_01

Bohužel se mohou stát i horší věci. Zánět slepého střeva, zlomená ruka, případně něco úplně jiného, co nelze ovlivnit. Když budete mít sjednané cestovní pojištění, tak se nemusíte ničeho bát. Díky pojištění budete mít hrazené léčebné výlohy a asistenční služby, současně budete v péči odborníků, ale nezruinuje to vaši peněženku.

Lepší je kombinace

Pojištění od ERGO pokrývá i jiné pojistné události. Patří mezi ně například repatriace zpět do České republiky, zubní ošetření, ale i rekreační sporty a mnohé další.

nestrezena.cz_ergo_cz_02

Vhodným doplňkem je pojištění odpovědnosti, které lze sjednat samostatně, nebo za zvýhodněnou cenu jako připojištění. Myslíte si, že je to zbytečné? Odpovězte si na jednoduchou otázku: Jakou jistotu mám, že někomu cizímu nezpůsobím škodu? Můžete si být jistí, že jistotu nemáte žádnou. Stačí chvilička nepozornost a převrhli jste drahou hotelovou vázu, poškodili podlahu, nebo jste se při jízdě na kole srazili s chodcem. I takové situace mohou pěkně provětrat peněženku. Proto je rozumné pojištění odpovědnosti přinejmenším zvážit. Platnost je celosvětová, takže se na pojištění můžete spolehnout doma na zahradě i na druhé straně světa. Nehledě na to, že u ERGA se pojištění odpovědnosti vztahuje na celou rodinu. A to se vyplatí! Více se o fungování této pojistky dozvíte zde.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.