Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Praktické dárky pro každého muže

616-911-makita-hp2051hj-priklepova-vrtackaVýběr dárku pro otce nebo manžela není mnohdy nic jednoduchého. Každá to známe moc dobře. Kravaty, kosmetika, knihy a další všední dary mnoho radosti nevyvolají. Co takhle pořídit své drahé polovičce opravdu chlapácký dárek v podobě kvalitního nářadí. Ženám se to může jevit jako neoriginální nebo neosobní záležitost, ale co si budeme nalhávat, většina mužů ocení spíše praktický dárek než módní doplňky či lístky do divadla. Pojďme se podívat, z čeho můžeme vybírat.

Zaměřeno na aku nářadí

Nářadí Makita patří mezi špičku v oblasti aku techniky. Pokud je váš muž kutil, nebo musel alespoň párkrát v životě použít vrtačku a podobné nástroje, určitě pomůcky od této značky ocení. Ženám to možná nic moc neřekne, ale vrtačka či bruska Makita jsou spolehlivými pomocníky pro domácí práce. Využijí je nejen zapálení kutilové, ale každý, kdo potřebuje doma sem tam něco opravit. Pakliže je manžel profesionální řemeslník, nemusíte se obávat, že byste tímto výběrem sáhli vedle. Profesionál i amatér si takového dárku bude vážit. Nejenže ho potěší samotný prezent, ale navíc ocení i váš vkus, a bude hrdý na to, že jeho žena pozná kvalitní nářadí.

Jestli je pro vás výběr náčiní tohoto typu příliš obtížný, není nic jednoduššího, než se poradit s odborníky. Společnost Schipro nabízí pestrý sortiment aku nářadí. Jeho zaměstnanci jsou vstřícní a velmi ochotni poradit. Nemusíte se bát obrátit se na ně s jakýmkoliv dotazem či problémem. Projděte si recenze na internetu, zjistíte, že mnoho žen před vámi řešilo stejné trable s nákupem vhodného nářadí. Ať už potřebujete poradit s volbou správného typu brusky, nebo vás zajímá, zda je potřeba dokoupit další příslušenství, zákaznická linka společnosti Schipro je tu pro vás.

Záruka kvality

Vzhledem k tomu, že ne každá žena tíhne ke kutilským pracím a mnoho z nich ani v životě nedrželo vrtačku v ruce, není nic neobvyklého, že značku Makita nebudete znát. Její vznik sahá k počátkům 20. století, kdy se ještě zaměřovala na výrobu elektromotorů a generátorů. Od roku 1958 pak začala vyrábět elektronářadí, které si získalo oblibu po celém světě. Proč je značka Makita zárukou kvality? Odpověď je prostá. Společnost se neustále snaží inovovat své technologie. Klade důraz na bezpečnost a použití kvalitních materiálů. Snaží se, aby práce s jejich produkty byla intuitivní a co nejjednodušší. V České republice působí síť autorizovaných prodejců nářadí značky Makita. Mezi jednoho z nich patří právě společnost Schipro, jež zajišťuje prodej i servis tohoto zboží.

Základní vybavení dílny

V žádné kutilské dílně by neměla chybět bruska nebo vrtačka Makita. Jestli se chcete vyhnout zdlouhavému a otravnému reklamačnímu procesu či nepříjemnému rozčarování, kdy váš partner zjistí, že zboží reklamovat nemůže, protože se rozbilo těsně po vypršení záruční lhůty, uděláte nejlépe, když do nářadí investujete trochu více peněz. Ačkoli se vám počáteční investice může zdát příliš vysoká, oceníte toto rozhodnutí časem, jakmile si uvědomíte, že nářadí máte doma již několik let a stále spolehlivě funguje. Na rozdíl od levnějších produktů vyniká vrtačka i bruska Makita dlouhou životností. Samozřejmě je třeba o aku nářadí správně pečovat. Nenechávejte ho zapojené v zásuvce, když s ním zrovna nepracujete, a nezapomínejte také na vhodné uskladnění. Dnes už můžete zakoupit toto nářadí společně s praktickým kufříkem, kam schováte nejen samotnou vrtačku nebo brusku ale i příslušenství jako jsou vrtáky či různé druhy kotoučů. Navíc pokud pořídíte nářadí rovnou v tomto kufříku, bude dárek působit mnohem lepším dojmem a půjde také lépe zabalit do dárkového obalu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.