Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Hledáte možnosti jak ušetřit za energie? Využijte online rádce zdarma

Provoz rodinného domu v dnešní době není levnou záležitostí. Elektřina, plyn a voda neustále zdražují. Sice máte možnost poměrně snadno změnit dodavatele, čímž se dá lehce ušetřit, výrazných úspor tím ale nejspíše nedocílíte. K tomu je zapotřebí investovat do moderních zařízení, díky nimž se vaše domácnost stane mnohem soběstačnější, pokud jde o energie.

Možnosti jsou skutečně široké. A pokud o nich nemáte dostatečný přehled, není nic jednoduššího, než se podívat na internetový portál E.ON Rádce. Přichází s praktickými informacemi a radami, jak se dají realizovat úspory energií.

Příklady řešení pro rodinné domy

 

Na webu naleznete třeba důvody, proč investovat do tepelných čerpadel. Tato moderní zařízení jsou vynikající v tom, že využívají přírodní zdroje k získání energie, jež se pak dá aplikovat k vytápění rodinného domu, případně i ohřevu vody. I malé tepelné čerpadlo sníží energetickou závislost na dodávkách ze sítě o desítky procent. Pakliže dnes za elektřinu platíte třeba 50.000 Kč ročně, instalací tepelného čerpadla snížíte tuto sumu klidně až na pouhých 25.000 Kč. Podrobnosti výpočtu a další užitečné informace najdete právě na zmíněném portálu E.ON Rádce.

Na webu najdete přehledný seznam, jak se dá v domácnosti ušetřit na platbách za energie. Kromě tepelných čerpadel se dozvíte například to, jak fungují kondenzační plynové kotle, jaké jsou výhody instalace fotovoltaických panelů či kompletního zateplení domu.

Služby jsou zcela zdarma

 

V případě, že vám nějaké podrobnosti na webu chybí, lze kontaktovat online poradce, kteří vám rádi zodpoví všechny dotazy. Navíc mohou pomoci i s podáním žádosti o dotaci, díky níž vás pořízení moderních systémů a zařízení vyjde levněji.

E.ON Rádce funguje zcela bezplatně. Jde o unikátní kombinaci online encyklopedie, internetového vyhledávače a osobního poradenství, které ocení snad každý majitel rodinného domu, ale i bytové jednotky.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.