Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Jak navrátit pokožce mladistvý vzhled? Pomoci mohou právě tato ošetření

Pomalu se objevují první vrásky, pokožka je povadlá a ztrácí jiskru. Jak jí vrátit trochu mládí? Odpověď na tuto otázku nabízí moderní ošetření založená na poznatcích vědy.

Omlazení obličeje a návrat ke svěží pokožce plné života

Zní to krásně a ještě lepší je, že to je pravda. Moderní metody skutečně dokážou lehce zvrátit běh času a omladit pleť. Přirozený proces stárnutí je tak zpomalen a na chvíli si ještě užijeme mladý a svěží vzhled. Jednou z metod, jak toho dosáhnout je plazmalifting RegenPlazma®. Jde o inovativní švýcarskou technologii buněčného omlazování pro zlepšení kvality pleti a vyhlazení vrásek. Jde o aplikaci vlastní krevní plazmy, která je pro tělo přirozená a má mnoho výhod. Jde totiž o přírodní koktejl plný stimulátorů, růstových faktorů, které podporují obnovu buněčné tkáně. Pleť tak vypadá mladší, pevnější a hladší se sníženým výskytem vrásek. Stimulace pomocí růstových faktorů podporuje tvorbu kolagenu a dalších buněčných struktur, které se starají o pevnost a krásu pokožky.

Ošetření obohacenou krevní plazmou v tekuté formě se provádí pomocí minijehliček k ošetření čela, očního okolí, krku, tváří a dekoltu. Pro vyrovnání hlubokých vrásek se používá gelová plazma, která si dokáže poradit s hlubšími vráskami na čele, v okolí očí, úst a podobně.

Obnova svrchní vrstvy pokožky

Další skvělá metoda se označuje jako redermalizace, protože hlavním principem je obnova vrchní vrstvy pokožky, tedy epidermis. V rámci tohoto zákroku se aplikuje kombinace kyseliny hyaluronové a jantarové, což jsou tělu vlastní látky vynikající schopností vázat vodu, hydratovat pokožku a podporovat metabolicky významné procesy, které mohou za vzhled pokožky. Významný je hlavně pozitivní vliv na regeneraci tkáně. Ošetření je vhodné pro celý obličej a efektem je omlazení pokožky, zlepšení struktury pleti, lifting, zmírnění či odstranění pigmentace a důkladná hydratace, jejímž výsledkem je svěží vzhled.

Další ošetření a rady odborníka

Svěží a mladý vzhled pokožky je otázkou pečlivé péče a volby vhodného ošetření. Uvedené dvě metody jsou jen malou ukázkou toho, co dokáže estetická medicína. Další možnosti najdete na stránkách dermatologické kliniky Mediestetik. Objednat se můžete také na konzultaci na pobočce v Praze či v Teplicích, kdy vám odborník doporučí vhodné řešení podle typu vaší pleti a daného problému.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.