Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Bydlení a domov

Horní Žižkov mění tvář díky moderní výstavbě

Postindustriální oblast Žižkova zažívá v posledních letech nebývalý rozkvět a hlavní proměnou prochází celá oblast od Nákladového nádraží směrem k parku Židovské pece. Právě ve zmiňované lokalitě poblíž parku vzniká i projekt „Byty Na Vackově“, který nabídne zájemcům celkem 347 moderních bytů, nebytových prostor a ateliérů v komplexu 5 budov. Vše s termínem předání již v průběhu roku 2021.

Nové byty na Praze 3

V souvislosti s bytovou krizí a rostoucími nájmy je potěšující zprávou, že dochází k velké bytové výstavbě ve vnitřní části metropole. Zájemcům o bydlení v hlavním městě nabízí tato lokalita dostupnost MHD, širokou občanskou vybavenost v podobě školek, škol, zájmových a sportovních klubů, bohatou nabídku na volnočasové a kulturní vyžití. Nové byty na Praze 3 jsou zasazeny do příjemného a klidného prostředí na okraji parku Židovské pece v ulici Malešická. Objekty taktéž volně navazují na předcházející etapu v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově.

Na Žižkově se nikdy nudit nebudete

Velkou výhodou bydlení na Praze 3 je její maximální dostupnost veřejnou dopravou. Kromě toho je Žižkov čtvrtí, která již po celá léta žije intenzivním kulturním a společenským životem. Kdo by neznal kino Aero, Divadlo Ponec nebo Žižkovské divadlo Járy Cimrmana? Žižkovský život doplňuje i bezpočet hospod, hospůdek a restaurací. V průběhu roku se zde koná mnoho koncertů a divadelních představení v rámci mezinárodního hudebního festivalu nebo Žižkovské noci. Ale nejen to.

Zeleň v srdci metropole

Žižkov je také zeleným srdcem Prahy. Parky Parukářka, Krejcárek, Rajská zahrada, Židovské pece nebo lesopark na Vítkově nabízí klid na procházky i sportování v samém nitru metropole. Kromě toho je v oblasti množství dětských hřišť, včetně dopravních a koupaliště Pražačka. Žižkov je díky tomu ideálním místem pro rodinné bydlení v Praze.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.