Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Domácí péče o vlasy i obočí se pro krásu zaručeně vyplatí

Patříte k těm, kdo pravidelně dochází ke kadeřníkovi, třeba proto, že víte, že vlasy jsou korunou krásy? Anebo se svěřujete pravidelně do rukou kosmetičky, která upraví vaše obočí, urovná jeho vzhled a nabarví jej? V obou případech je ale potřeba nenechávat vše jen na profesionálech, ale i doma dbát o to, aby vlasy a obočí byly v pořádku. K tomu vám pomůže přírodní kosmetika.

Dodejte vlasům potřebnou výživu

 

Všechny vlasy potřebují živiny, aby měly sílu růst, byly lesklé, nelámaly a netřepily se. Stejně tak je výživa důležitá pro nevypadávání vlasů víc, než je běžné. Chceme často účesy, které nejsou pro vlas právě šetrné – používáme fény a horký vzduch, žehlíme je, natáčíme, někdo přehnaně často a silně kartáčuje, barvíme si je… Proto je důležité vybírat šampony, které jsou vyrobeny s ohledem na to, co s vlasy děláme a jaká je jejich struktura.

Výborné je používat bio kosmetiku. Tu na náš trh přináší např. společnost NAOBAY. Drtivá většina žen, ale často i muži, si barví vlasy. Právě pro ty je určen šampón pro barvené vlasy. Neobsahuje sulfáty, což je velmi důležité. Vlasy chrání před škodlivým UV zářením, nečistotami ze vzduchu, ale také vymýváním barvy a nechtěným účinkům z používání stylingových produktů. Lehce kyselé Ph uzavírá vlasové kutikuly, což zajišťuje lesk vlasů. Obsahuje přírodní výtažky, které posilují a restrukturalizují vlasy a dodávají jim krásný lesk. Oceníte i krásnou vůni a bohatou pěnu.

Obočí jako od kosmetičky

 

Pokud máte slušivý a upravený tvar obočí, stačí jej jen doma udržovat. Ušetřit za kosmetičku je snadné, stačí, abyste si pořídili domácí sadu na úpravu obočí. Obočí s ní nejen upravíte, ale i nabarvíte. Hodí se pro všechny typy pleti a každé obočí, ať už je husté, řídké, bez chloupků, tetované, krátké… Barva je potu, vodě i otěru odolná. Obsahuje vše, co budete potřebovat – zapékaný minerální pudr (barvu), šablony, pinzetu broušenou laserem, štětce, rozjasňovač a zrcátko. Krásné obočí tak můžete mít po dva roky, po které vám barva vydrží.

Vyzkoušejte bio kosmetiku NAOBAY, nebo si vyberte dekorativní kosmetiku, produkty pro děti a mnohé jiné. Budete nejen krásní, voňaví, ale uděláte zároveň maximum pro své zdraví.

 

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.