Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Nečekejte s výběrem nových plavek. Plážová sezóna už klepe na dveře

Říkáte si, že jaro teprve začalo a nemá smysl řešit letní outfit? Omyl, právě teď je ta pravá chvíle,  vyrazit do obchodů a prohlédnout si nabídku plavek. Jaké trendy letos frčí? Pojďte se podívat s námi a najděte si plavky, které vás promění v královnu pláže.

Šněrování je základ všeho

Tento trend vás asi nepřekvapí. Na přehlídkových molech se objevil už loni a uspěl natolik, že se ho nezbavíme ani letos. Takže dámy, nezapomeňte na šněrování. Vypadá skvěle u crop topů, trojúhelníků i kalhotek, ale naprostou bombou je u plavek jednodílných. Může být ve výstřihu, na zádech, na bocích… A s látkou to zkrátka není potřeba přehánět, čím víc šňůrek a průstřihů, tím lépe.

Krásná, jemná žlutá

Máte rády jemnou žlutou? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Barvou této sezóny je trendy egg-yolk yellow, tedy žlutá barva, jakou má vaječný žloutek. A jaký odstín, že to tedy je? Stejně tak jako barva žloutku může být od bledě žluté až po sytě oranžovou i návrháři nechali prostor pro fantasii. U většiny modelu se však setkáme s jemnou, jarní žlutou.

Chyťte zebru a obarvěte ji

Zvířecí potisk pořád frčí. Ale ne jen tak ledajaký, zapomeňte na klasiku, leopardy a zebry návrháři obarvili do netradičních barev, jako je červená a zelená. Tento vzor se skvěle hodí i na plavky, ale nezapomeňte, všeho moc škodí. Zvířecí může být třeba jen vršek a k tomu černý spodek, nebo naopak. Záleží jen na tom, co chcete zvýraznit.

High leg a V-shape

Dlouhonožky pozor, tento trend je pro vás jako dělaný. Ať už zvolíte jednodílné, nebo dvoudílné plavky, vsaďte na trend high-leg, vysoce vykrojený spodek plavek, který protáhne a zeštíhlí postavu. Dalším trendem u kalhotek je V-shape, vyšší kalhotky více vykrojené, připomínající písmeno V.

Přepásejte to

Podle většiny mužů je nejvíc sexy postava ve tvaru přesýpacích hodin. Nevadí, že se takovými křivkami nepyšníte, můžete je dotvořit vhodně zvolenými doplňky. A těmi je hlavně pásek, který se hodí i k plavkám. Přepásejte hlavně ty jednodílné, ale ani u bikin není pásek na škodu, i když třeba jenom ve formě falešného, tenkého proužku látky.

Jaké vzory letí?

Kromě žlutého a barevného leopardího trendu se nemusíte bát ani pestrých barev, nejrůznějších geometrických vzorů či třeba romantických kytek – i tady ale platí, že všeho moc škodí. Čím pestřejší vzor, tím opatrnější musíte být. Pokud si pořizujte bikiny, nebojte se varianty jednobarevný díl + pestrobarevný díl. Ať jste na pláži či na plovárně za hvězdu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.